Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Перелік документів від МВС, які потрібні для виїзду за кордон на авто

 • Джерело: autonews.ua.  → Ключові теги: авто

  Коли плануєте поїздку за кордон на авто, обов’язково потрібно дізнатися перелік необхідних документів та місцеві правила. Слід також пам’ятати про те, що українські водійські права також дійсні не по всьому світу.

  7297_8f98588e0056b28e414a8ea27d961f51.png (258.1 Kb)

  Максимально спростити отримання такої інформації покликаний сайт сервісного центру МВС України. Тут просто і швидко можна дізнатися всі необхідні критерії.

  Для того щоб отримати всю інформацію, досить просто обрати країну, куди ви бажаєте вирушити. Сайт видасть відповідь на запит у вигляді зручної інфографіки.

  Якщо ви вирушаэте в країну, де українські права не котируються, то отримати міжнародні можна в сервісному центрі МВС.

  До речі, якщо країна приймає наше водійське посвідчення національного формату, то це права останніх років — у вигляді пластикової картки. Старі у вигляді ламінованого аркушу і вже тим більше радянська «книжечка», швидше за все, можуть бути не прийняті.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми