Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Україна посіла перші місця в антирейтингу якості доріг

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: дороги

  Дані Всесвітнього економічного форуму свідчать про те, що Українська держава за показником індексу конкурентоспроможності у 2017 році розташувалося на 81 місце.

  5666_1528046108_dorogi_ukraina.jpg (77. Kb)


  Одним з ключових показників рейтингу є оцінка транспортної інфраструктури, в тому числі якості автомобільних доріг. З цієї позиції наша країна зайняла 130 місце з 137 країн світу.

  Видання, посилаючись на слова експертом, зазначає: «Теза про те, що в Україні клімат, при якому відбувається частий перехід від мінусових до плюсових температур, що призводить до руйнування автомобільних доріг, є справедливим». У той же час, вони підкреслюють, що в Польщі, Угорщині, Словаччині при аналогічних кліматичних умовах якість автомобільних доріг значно краще.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Нафтогаз" готує нові тарифи на транзит газу для Росії

  Так, в Україні, в порівнянні з Польщею, протяжність мережі автомобільних доріг в 2,5 рази менше, а щільність трафіку в Польщі більше в 4 рази. У статті також йдеться: «Це свідчить про недостатню якість доріг і недосконалість технологічних рішень при їх будівництві».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми