Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Україна посіла перші місця в антирейтингу якості доріг

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: дороги

  Дані Всесвітнього економічного форуму свідчать про те, що Українська держава за показником індексу конкурентоспроможності у 2017 році розташувалося на 81 місце.

  5666_1528046108_dorogi_ukraina.jpg (77. Kb)

  Одним з ключових показників рейтингу є оцінка транспортної інфраструктури, в тому числі якості автомобільних доріг. З цієї позиції наша країна зайняла 130 місце з 137 країн світу.

  Видання, посилаючись на слова експертом, зазначає: «Теза про те, що в Україні клімат, при якому відбувається частий перехід від мінусових до плюсових температур, що призводить до руйнування автомобільних доріг, є справедливим». У той же час, вони підкреслюють, що в Польщі, Угорщині, Словаччині при аналогічних кліматичних умовах якість автомобільних доріг значно краще.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Нафтогаз" готує нові тарифи на транзит газу для Росії

  Так, в Україні, в порівнянні з Польщею, протяжність мережі автомобільних доріг в 2,5 рази менше, а щільність трафіку в Польщі більше в 4 рази. У статті також йдеться: «Це свідчить про недостатню якість доріг і недосконалість технологічних рішень при їх будівництві».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми