Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Ціни на проїзд у транспорті хочуть підвищити до "європейського рівня"

 • Джерело: enovosty.com.  → Ключові теги: ціни, проїзд

  Новий законопроект, підготовлений Мінінфраструктури, зобов'яже автоперевізників відповідати чотирьом умовам.

  69_2a41c2ef467965cf0171b3f9aad1d6b140a0ce.jpg (.31 Kb)

  В уряді України вирішили взятися за реформу транспортної галузі. Раніше на сайті Міністерства інфраструктури вже опублікували масштабний законопроект, який докорінно змінює життя перевізників. У ньому встановлюються дуже жорсткі європейські правила ведення бізнесу, яким в майбутньому повинні слідувати всі автоперевізники України. Після ознайомлення виникають двоякі враження, так як правила не нові для сучасного світу, де турбуються про безпеку, але грядуть великі і складні зміни. І, звичайно ж, чергове зростання цін. Отже, що ж собою являє ця грандіозна автобусна революція?

  Дебютерамі в освоєнні євростандартів стануть компанії, які спеціалізуються на перевезенні небезпечного вантажу і пасажирів. Їм прийде слідувати змін відразу після того, як норми закону будуть опубліковані. А ось вантажний транспорт може перепочити, у нього є час до зими 2024-го року.

  Автори документа вважають, що на імплементацію підприємцям потрібно буде витратити близько 100 мільйонів гривень а це, безумовно, позначиться і на тарифах. До того ж, експерти побоюються, що декларованої мети домогтися буде дуже складно, а ось зробити перевезення європейськими так швидко не вийде. Це занадто велика праця, тим більше, з огляду на, що українці не дуже люблять зміни. Тим більше, зміни, на які потрібно неабияк витратитися.

  Перша і найважливіша норма - це боротьба з нелегалами. Автори нових норм пропонують ліквідувати субпідряд. Зараз дуже часто можна зустріти ситуацію, коли перевізники на конкурсі заявляють маршрут з сучасними комфортними автобусами, але в реальності цей маршрут буде обслуговувати СПДшник на «кориті», яке, м'яко кажучи, не відповідає європейським нормам. Також, за новими правилами, покарання чекає нелегалів-перевізника, який вам. Якщо даних про нього не буде в реєстрі, то такого нелегала і оштрафують, і конфіскують його транспорт, навіть в тому випадку, він формально не є його власністю. Ось тільки тут експерти також побачили підступ і багато підводних каменів: аж надто легко обійти це правило. Цей момент потрібно пропрацювати.

  Також, в Україні повинні з'явитися «суперменеджером» по перевезеннями, які будуть контролювати все від «А» до «Я». Це буде людина, яка складе іспити, отримає сертифікат і доведе бездоганність своєї репутації. Він буде стежити за бухгалтерією, водіями, транспортними засобами, документацією ... Така "суперлюдина" зможе працювати відразу з декількома транспортними засобами, але все одно, є побоювання, що не всі знайдуть кошти для виплати зарплати новому кадру. Це стане ще одним виправданням для того, щоб «підзолотити» вартість своїх послуг.

  Ну, і найголовніше. Є чотири важливих правила, яким повинні будуть відповідати всі перевізники країни. У них повинна бути бездоганна ділова репутація, необхідне фінансове становище, у них повинен бути офіс в країн і вони повинні бути справжніми професіоналами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми