Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

TruCam на дорогах: які проблеми очікують водіїв

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто, водії

  З 16 жовтня поліцейські стали заміряти швидкість автомобілів на дорогах за допомогою приладів і штрафувати водіїв за порушення.

  4047_3232_1.jpg (94.5 Kb)


  Спочатку експерти позитивно оцінили таке нововведення, адже в ідеалі воно могло б змусити водіїв уважніше ставитись до дотримання швидкісного режиму. Але вже з перших днів автомобілісти стали помічати проблемні моменти в роботі поліцейських з TruCam.

  По-перше, водіїв і експертів непокоїть територіальне розташування копів з приладами. На думку адвоката, який спеціалізується на захисті прав водіїв, Вадима Володарського, поліцейські розміщуються не в тих місцях, де порушення водіями швидкості могло б призвести до аварійної ситуації, і працюють без попереджувальних знаків.

  “По-перше, знаків, які попереджають про контроль швидкості, я не бачив взагалі ніде. Патрульні автомобілі іноді стоять відкрито, а іноді практично “в кущах”. І знаходяться вони на тих ділянках, де люди передбачувано порушують, тому що там реально умови дозволяють їхати швидко. Але там немає якоїсь небезпеки від руху з високою швидкістю. Це не ті місця, де можуть статися ДТП саме через перевищення швидкості. Якщо вони стоять, наприклад, на проспекті Перемоги в Києві, то контроль швидкості в такому місці ніяк на безпеку не впливає. У зв’язку з цим, на мою думку, це робиться з абсолютно іншою метою. Таким чином, на мою думку, копи лише поповнюють бюджет, а не борються з аварійністю”, – вважає Вадим Володарський.

  Крім того, правозахисника бентежить те, що поліцейські виписують постанови на місці ДТП, а не у відділенні поліції.

  “Вони постанову виносять безпосередньо на місці. Хоча є рішення Конституційного суду України від 26 травня 2015 року, відповідно до якого будь-яке рішення має виноситися в межах адміністративної одиниці, а не на дорозі. Так людина може підготуватися і захистити свої права, якщо вона не згодна з порушенням. Будь-яка постанова, яка була виписана на дорозі, може бути оскаржена хоча б з цієї причини”, – доповнює Володарський.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми