Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

В Україні будуть вести жорстку боротьбу з нелегальними таксі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: таксі

  В Україні придумали новий спосіб боротьби з нелегальними перевізниками. Якщо водій працює без ліцензії і був спійманий на гарячому двічі за рік, то він ризикує залишитися без машини.

  2009_178316.png (365.92 Kb)


  Такою ідеєю найбільше обурилися легальні служби таксі.

  Вони побоюються, що в разі схвалення відповідного законопроекту перевірятимуть саме “офіціалів”, а нелегали і далі їздитимуть безкарними. Тому асоціація таксистів погрожує всеукраїнським страйком.

  Боротися з нелегалами держава намагається вже два десятки років посиленням штрафів і вимог до автомобіля. “Виявлення в черговий раз такого порушення протягом року буде приводити або до штрафу, максимально 170 тисяч гривень, або до конфіскації транспортного засобу”, – пояснив начальник департаменту Міністерства інфраструктури України Віктор Сасін.

  Найбільше таким новаціям обурилися легальні таксисти. Руслан показує всі атрибути справжнього таксі: касовий апарат, таксометр і всі дозвільні документи. Однак причепитися перевіряльники можуть до будь-якої дрібниці – і забрати авто. А нелегалів і далі не чіпатимуть, побоюється власник служби таксі.

  40 млрд гривень щорічно – тіньовий оборот у сфері пасажирських перевезень.

  Це підрахували в асоціації таксистів. Кількість нелегалів зростає, а з ними зростає і кількість аварій, постраждалих і жертв. Щодня українські таксі перевозять 2 млн пасажирів, і в жодного з них немає стовідсоткової гарантії на безпечну доставку в пункт призначення. Асоціації та профспілки таксистів погрожують всеукраїнським страйком за спроби конфісковувати авто.

  Автори законопроекту переконують, що ловитимуть лише перевізників без ліцензії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми