Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Названо причини уповільнених розмитнень "євроблях"

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: авто, євробляхи

  Затримки в митному оформленні автомобілів на іноземній реєстрації відбувається через відсутність усіх необхідних документів у власників машин.

  0541_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)


  З цієї причини у зонах митного контролю накопичується багато таких автомобілів, повідомляє у Facebook Державна фіскальна служба.

  Найбільше водіїв не мають попередньої митної декларації. Її мають подати ті громадяни, які в'їжджають в Україну з-за кордону. Через відсутність декларації деякі машини стояли у пунктах пропуску більше тижня.

  "Громадянин, який в'їжджає в Україну і планує оформити цей автомобіль у вільний обіг, повинен спочатку подати попередню митну декларацію, резервуються кошти і тільки після цього його пропустять з пункту пропуску в митницю призначення. Якщо попередню митну декларацію не оформили, то громадянин повинен стояти і чекати. Для тих транспортних засобів, які вже перебувають в Україні в режимі тимчасового ввезення або транзиту, документ не подається, оскільки необхідно відразу подавати декларацію в режим імпорту", – каже заступник вказує начальника управління організації митного контролю Олена Мошинська.

  Для оформлення автомобілів, ввезених в режимах тимчасового ввезення або транзиту, виїзд за кордон не є обов'язковий. Утім потрібно подати відповідні документи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми