Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Ілон Маск розповів про правильну зарядку автомобілей Tesla

 • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: Tesla, Ілон Маск

  Директор Tesla Ілон Маск пояснив, що повна зарядка акумуляторів Tesla робить автомобіль менш ефективним.

  9187_630_360_1442223369-70-ilon-mask.jpg (46. Kb)


  У довгостроковій перспективі повна зарядка скорочує термін служби акумулятора.

  У недавньому обміні повідомленнями в Twitter Генеральний директор Tesla Ілон Маск пояснив, що рекуперативне гальмування не спрацьовує при повній зарядці, а це означає, що автомобіль менш енергоефективний.

  Власник Tesla Model 3 запитав Маска, чи варто заряджати до 100%, враховуючи, що регулярний пробіг складає всього 160 миль, що залишає мало місця для маневру, щоб зробити щось іще з машиною без перезарядки. Tesla Model 3, про яку йшла мова, має пробіг 240 миль за повної ємності акумулятора, але при стандартному налаштуванні заряду 90% він падає приблизно до 216 миль.

  Відповідь Маска полягала в тому, що машина повинна заряджатися до 90 або 95%, щоб скористатися всіма перевагами рекуперативного гальмування.

  “Зарядіть до 90%, до 95% – і все буде в порядку. При 100%-ному заряді повторне гальмування не працює, оскільки батарея повністю заряджена, тому автомобіль менш енергоеффективний”, – написав Ілон Маск.

  Рекуперативне гальмування – це технологія, яка перетворює енергію гальмування на електрику, розширюючи діапазон акумуляторів автомобіля. Його ефективність залежить від низки факторів, але є повідомлення про те, що він розширює діапазон Tesla на цілих 30%. Таким чином, зарядка акумулятора до 95% може фактично бути майже такою ж гарною в плані дальності, як і зарядка до 100%.

  Щоб точно знати, наскільки близькі до реальності ці цифри, потрібно знати, коли саме спрацює рекуперативне гальмування. Непідтверджені дані на форумах Tesla припускають, що це відбувається, коли ємність акумулятора становить від 84% до 94%, що приблизно відповідає тому, що сказав Маск, але температура навколишнього середовища також є важливим чинником.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми