Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Для власників "євроблях" повідомили хорошу новину

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: авто

  Штраф за порушення “транзиту” 8500 грн може бути скасований, якщо “добровільний внесок” 8500 грн сплачено після накладення штрафу.

  1967_77699_w_700.jpg (68.74 Kb)


  Такого висновку дійшов столичний суд, повідомляє “Auto24”.

  Так, митниця винесла постанову від 29 серпня 2018 р. про накладення на громадянина штрафу за статтею 470 Митного Кодексу в розмірі 8500 грн. за порушення термінів перебування автомобіля на території України в режимі “Транзит”.

  Через кілька місяців, а саме 14 січня 2019 р., громадянин здійснив митне оформлення автомобіля і оплатив 8500 грн “добровільного внеску” на підставі пункуц 9-3 розділу XXI Митного кодексу. При цьому громадянин оскаржив незаконність постанови митниці від 29 серпня 2018 р. про накладення штрафу в розмірі 8500 грн до Дніпровського районного суду м. Києва.

  В даному випадку “добровільний внесок” був виплачений через кілька місяців після накладення штрафу.

  Дніпровський районний суд. Києва, розглядаючи позов, зазначив, що згідно з ч.1 ст. 58 Конституції, закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми