Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

На українських дорогах встановлять датчики контролю

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: дороги

  В українські дороги планують вмонтувати датчики контролю за вагою вантажівок.

  9059_avtoban.jpg (43.97 Kb)

  Про це розповіла в своєму інтерв’ю UATV Олена Криворучко, голова державного підприємства «Укрдорінвест».

  За словами Олени Криворучко, для того, щоб ефективно контролювати вагу фур, потрібно побороти людський фактор. Тому зважувати вантажівки потрібно прямо в русі без прямої участі людини. За допомогою міжнародних організацій в Україні вже почався пілотний проект зі встановлення на дорогах «розумних» систем зважування вантажівок в русі.

  В дорожнє полотно монтуються датчики контролю ваги, встановлюються спеціальні камери, які фіксують вагу і номерні знаки. Камери можуть навіть розпізнавати обличчя водія без зупинки машини. Ця інформація в автоматичному режимі буде передаватися в спеціальний офіс. Водіям перевантажених фур доведеться розвантажитися, їх чекає штраф. В разі непокори буде задіяно поліцію.

  Але поки в Україні законодавчо ще не врегульовано використання систем контролю ваги авто в русі. Тобто, якщо поліція почне штрафувати водіїв, отримавши повідомлення від таких систем, то це буде порушенням закону. Тому Верховна Рада має прийняти законопроект, що регламентуватиме всі питання, пов’язані з системами зважування автомобілів у русі.

  Олена Криворучко впевнена, що депутати затвердять відповідний законопроект, після чого офіційно за даними систем контролю ваги можна буде карати тих, хто винен у тому, що дорогами їздять перевантажені фури. А відповідно до цього законопроекту відповідати доведеться не тільки водіям, але також відправнику, перевізнику і одержувачу вантажу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми