Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

У Європі почався бум на "заряджені" авто

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: авто

  Зараз на електриці працює 1,5 мільйона автомобілів.

  5230_8420_nissan_4r-energy_charging.jpg (41.82 Kb)


  Електромобілів і гібридних авто (які працюють на електриці і іншому виді палива) в Євросоюзі стало майже в 7 разів більше в порівнянні з 2013 роком, за даними європейського статистичного агентства Євростат. Зараз на електриці працює 1,5 мільйона автомобілів, а в 2013 році їх було всього 200 тисяч.

  Таке зростання популярності електрокарів фахівці Євростату пояснюють тим, що стало більше доступних моделей, а також розвивається мережа швидкісних заправок для електромобілів. Інтерес до екологічно чистого транспорту у європейців є вже давно, і попит на нього буде тільки збільшуватися, вважають аналітики Євростату.

  Серед країн ЄС лідером за кількістю електромобілів залишається Швеція, де 2,4% автомобілів працюють на електриці. На другому місці Польща (1,9% особистих авто – електромобілі), на третьому – Великобританія (1,5%). В цілому в Євросоюзі 0,8% автомобілів їздять на електриці.

  При цьому Швеція займає тільки 4-е місце в Євросоюзі за кількістю заправок для електромобілів: за даними щорічного моніторингу Єврокомісії EU Transport Scoreboard, на 100 тисяч шведів припадає 94 заправки, а найкраще в Європі забезпечені заправками Нідерланди (260 заправок на 100 тисяч жителів), Данія (197 заправок) і Австрія (131 заправка на 100 тисяч жителів).

  Як повідомлялося, в Україні зростає попит на електрокари. Первинну реєстрацію в Україні за підсумками січня-березня 2019 року пройшли 1276 електромобілів, в порівнянні з аналогічним періодом 2018-го попит зріс на 71%. Про це повідомила Асоціація автовиробників України "Укравтопром".

  Нагадаємо, в 2018 році Верховна Рада продовжила до 2022 року строк звільнення електромобілів від податку на додану вартість та акцизу при ввезенні на територію України.

  За прогнозами аналітиків Центру Разумкова, якщо сьогодні у всьому світі налічується всього два мільйони електромобілів, то до 2035 року їх кількість зросте в 70 разів. Один з ключових трендів – зниження вартості акумуляції енергії і нарощування обсягів її зберігання.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми