Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

У Європі почався бум на "заряджені" авто

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: авто

  Зараз на електриці працює 1,5 мільйона автомобілів.

  5230_8420_nissan_4r-energy_charging.jpg (41.82 Kb)


  Електромобілів і гібридних авто (які працюють на електриці і іншому виді палива) в Євросоюзі стало майже в 7 разів більше в порівнянні з 2013 роком, за даними європейського статистичного агентства Євростат. Зараз на електриці працює 1,5 мільйона автомобілів, а в 2013 році їх було всього 200 тисяч.

  Таке зростання популярності електрокарів фахівці Євростату пояснюють тим, що стало більше доступних моделей, а також розвивається мережа швидкісних заправок для електромобілів. Інтерес до екологічно чистого транспорту у європейців є вже давно, і попит на нього буде тільки збільшуватися, вважають аналітики Євростату.

  Серед країн ЄС лідером за кількістю електромобілів залишається Швеція, де 2,4% автомобілів працюють на електриці. На другому місці Польща (1,9% особистих авто – електромобілі), на третьому – Великобританія (1,5%). В цілому в Євросоюзі 0,8% автомобілів їздять на електриці.

  При цьому Швеція займає тільки 4-е місце в Євросоюзі за кількістю заправок для електромобілів: за даними щорічного моніторингу Єврокомісії EU Transport Scoreboard, на 100 тисяч шведів припадає 94 заправки, а найкраще в Європі забезпечені заправками Нідерланди (260 заправок на 100 тисяч жителів), Данія (197 заправок) і Австрія (131 заправка на 100 тисяч жителів).

  Як повідомлялося, в Україні зростає попит на електрокари. Первинну реєстрацію в Україні за підсумками січня-березня 2019 року пройшли 1276 електромобілів, в порівнянні з аналогічним періодом 2018-го попит зріс на 71%. Про це повідомила Асоціація автовиробників України "Укравтопром".

  Нагадаємо, в 2018 році Верховна Рада продовжила до 2022 року строк звільнення електромобілів від податку на додану вартість та акцизу при ввезенні на територію України.

  За прогнозами аналітиків Центру Разумкова, якщо сьогодні у всьому світі налічується всього два мільйони електромобілів, то до 2035 року їх кількість зросте в 70 разів. Один з ключових трендів – зниження вартості акумуляції енергії і нарощування обсягів її зберігання.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми