Електрокари до 2040 року становитимуть більше половини від продажу малотоннажних автомобілів, перевищуючи продажі машин на двигунах внутрішнього згоряння.
Про це йдеться у прогнозі Bloomberg New Energy Finance (BNEF).
Як зазначається, до того часу продажі електрокарів складуть 57% від глобального збуту легкових автомобілів, а електричних автобусів – 81%.
Що стосується електричних вантажівок, обсяг продажів обмежиться лише 19% у 2040 році.
“Наші висновки суворі щодо використання викопного палива для автомобільного транспорту. Електрифікація все ще потребуватиме часу, тому що глобальний парк автомобілей змінюється повільно, але ближче до 2020-х вона почне поширюватися на багато інших галузей автомобільного транспорту. Ми бачимо реальну вірогідність того, що глобальні продажі звичайних легкових автомобілів вже пройшли свій пік”, – заявив аналітик New Energy Finance Колін МакКеррачер.
Головною причиною тенденції електрифікації протягом наступних 20 років буде подальше різке скорочення витрат на акумуляторні батареї.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…