Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Skoda закриває автовиробництво в Україні: дано офіційний коментар

 • Джерело: autonews.ua.  → Ключові теги: skoda, авто

  Інформація про закриття заводу в Україні повністю не була підтверджена. І компанія не планує згортати виробництво, але й нових інвестицій в підприємство поки не надійде.

  0313_skoda-logo-3d-model-obj-mtl-3ds-fbx-c4d-lwo-lw-lws-ma-mb.jpg (52.24 Kb)


  Про це повідомляє офіційний представник бренду компанія «Єврокар» на запит видання AutoNews.

  «SKODA є системоутворюючим автомобільним інвестором, визначаючи за дорученням Volkswagen Group потенційне місце для нового мультибрендового заводу, після ретельного аналізу скоротила вибір до 4 країн Східної і Південно-Східної Європи. України, як можна здогадатися, серед них немає. За офіційною інформацією SKODA AUTO очікується, що остаточне рішення про майданчик буде прийнято протягом найближчих місяців», – передає представництво.

  У планах концерну VAG розвивати присутність на ринках і інвестувати в нові потужності. Однак, наша країна не увійшла в список тих, хто отримає бюджет від корпорації. Виробництво автомобілів Skoda буде тривати в тих же темпах, що і раніше.

  «У відповідь на запит «Єврокар SKODA AUTO» також зазначила, що створення нового мультибрендового заводу, втім, не пов’язане з переміщенням виробництва з України. Незважаючи на позитивний сенс цього меседжу, висновок досить однозначний: на жаль, Україна не витримала конкуренції з сусідніми країнами в боротьбі за великі інвестиції. Можна сказати, що вона навіть не вступала в боротьбу… за 1,4 млрд євро інвестицій, 5000 нових робочих місць і можливість виробництва 300 000 автомобілів на рік з рівнем експорту 4 500 000 000 євро», – відповідає прес-служба «Єврокар».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми