Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Французи презентували вічні шини для автомобілей

 • Джерело: autonews.ua.  → Ключові теги: шини, авто

  Французький виробник шин застосує технологію для газонокосарок у виробництві шин для автомобілів, які неможливо пробити. І прототип безповітряної шини готується до проходження випробувань.

  4567_0c995636b1d5.jpg (56.84 Kb)

  Суцільна безповітряна шина – не нова концепція. Вперше компанія Michelin представила ідею під назвою Tweel більше десяти років тому. А кілька років тому почала продавати виробничі версії для невеликої газонної та будівельної техніки.

  Однак для автомобілів серійного виробництва подібні технології раніше не використовували. Для тестування взяли нову шину Michelin Uptis. Вона розрахована не тільки на вагу реальної машини – наприклад, як старий Tweel – але і забезпечує належне зчеплення і не зношується на швидкісних шосе.

  Незважаючи на більш ефективний дизайн, в суцільних безповітряних шинах Uptis все ще використовує ту ж ідею, що і Tweel. Між зовнішнім протектором і внутрішнім алюмінієвим колесом затиснуті кілька спиць або ребер, виготовлених з комбінації гуми і смоли, армованої скловолокном. Вони замінюють тиск повітря.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми