Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Від чого залежить розмір штрафів за "євробляхи"

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: авто, євробляхи, штрафи

  Штрафи варіюються в діапазоні від 8,5 до 170 тис. гривень – залежно від тривалості прострочення.

  9870_77699_w_700.jpg (68.74 Kb)


  Так, у разі перевищення терміну доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачений штраф в розмірі 85 тис. грн. Якщо термін перевищено більш ніж на 30 діб, а також в разі втрати або розкомплектування авто власника чекає штраф в 170 тис. грн або конфіскація машини. Розміри цих штрафів аналогічні при перевищенні термінів тимчасового ввезення транспортних засобів і особистого користування, і комерційного призначення.

  Крім того, введена відповідальність за передачу особистого транспортного засобу, ввезеного тимчасово або в режимі транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого авто в комерційних цілях. При цьому порушенні доведеться заплатити штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 34 тис. грн.

  Штрафувати планували заочно. За порушення митних правил фіскальники, згідно із законом, самі надішлють штраф на адресу реєстрації протягом трьох днів після закінчення терміну перебування в Україні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми