Транспорт та авто, Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

600 євро компенсації у разі авіапересадки - суд ЄС ухвалив цікаве рішення

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авіа

  Європейський суд ухвалив дуже важливе рішення про компенсації за перельоти з пересадкою. 11 липня 2019 року суд виніс рішення, присвячене трактуванню законодавства Європейського Союзу про захист прав авіапасажирів.

  4379_630_360_19414014-8969.jpg (65.09 Kb)


  Розглянувши справу № C-502/18 “CS й інші проти Czech Airlines”, Європейський суд ухвалив: правові гарантії авіапасажирів, передбачені законами Євросоюзу, застосовні в разі всіх польотів з пересадкою (всі сегменти яких входять в одне бронювання), що вилітають з території ЄС в країну за межами ЄС. Ці гарантії зберігаються, навіть якщо мова йде про затримку одного зі стикувальних рейсів, який виконувався не тією ж авіакомпанією, що здійснювала переліт по першому сегменту.

  Кого стосується – пасажири з пересадкою (всі сегменти яких входять в одне бронювання), які вилітають з країн ЄС в країну за межами ЄС.

  Розмір компенсації – 600 євро.

  Пасажир може претендувати на компенсацію:

  якщо стикування не було здійснено через відмову в перевезенні або через скасування першого рейсу.
  Якщо стикування не було здійснено через скасування першого рейсу, загальна затримка прибуття в кінцевий пункт призначення не обов’язково повинна становити три години.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми