Транспорт та авто, Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

600 євро компенсації у разі авіапересадки - суд ЄС ухвалив цікаве рішення

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авіа

  Європейський суд ухвалив дуже важливе рішення про компенсації за перельоти з пересадкою. 11 липня 2019 року суд виніс рішення, присвячене трактуванню законодавства Європейського Союзу про захист прав авіапасажирів.

  4379_630_360_19414014-8969.jpg (65.09 Kb)


  Розглянувши справу № C-502/18 “CS й інші проти Czech Airlines”, Європейський суд ухвалив: правові гарантії авіапасажирів, передбачені законами Євросоюзу, застосовні в разі всіх польотів з пересадкою (всі сегменти яких входять в одне бронювання), що вилітають з території ЄС в країну за межами ЄС. Ці гарантії зберігаються, навіть якщо мова йде про затримку одного зі стикувальних рейсів, який виконувався не тією ж авіакомпанією, що здійснювала переліт по першому сегменту.

  Кого стосується – пасажири з пересадкою (всі сегменти яких входять в одне бронювання), які вилітають з країн ЄС в країну за межами ЄС.

  Розмір компенсації – 600 євро.

  Пасажир може претендувати на компенсацію:

  якщо стикування не було здійснено через відмову в перевезенні або через скасування першого рейсу.
  Якщо стикування не було здійснено через скасування першого рейсу, загальна затримка прибуття в кінцевий пункт призначення не обов’язково повинна становити три години.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми