Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Топ-помилок водіїв при зупинці їх поліцією

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: поліція

  Кожного водія час від часу зупиняє поліція. Це неминуче. Головне в цьому випадку – не робити помилок. Інакше ви не тільки втратите багато часу, але вас також можуть оштрафувати. Є, принаймні, вісім помилок, які роблять водії, коли їх зупиняє поліція.

  2137_1_main.jpg (15.87 Kb)


  Виходити з авто без запрошення

  Поліцейський, якщо у нього виникне в цьому потреба, може запропонувати водієві вийти з автомобіля. Але водій може залишитися за кермом і спілкуватися з ним через відкрите скло. Якщо ви одразу вийдете з авто, поліцейський може вас у чомусь запідозрити.

  Виправдовуватися

  Не поспішайте виправдовуватися перед поліцейським, який вас зупинив. Це не дуже гарно. До того ж, вас можуть зупинити зовсім не з тієї причини, з якої ви почнете вибачатися і виправдовуватися. Тому наша порада – не поспішайте «відкривати карти».

  Хабарі

  Українське законодавство передбачає кримінальну відповідальність не тільки за отримання хабара, але і за його передачу. Боротьба з хабарництвом в поліції розгорнулася неабияка. Краще не ризикуйте, а заплатіть штраф, якщо вже порушили правила дорожнього руху. Інакше наслідки можуть бути набагато сумнішими.

  Погоджуватися з порушенням правил, якщо не порушували

  Поліцейські теж люди, отже, вони можуть помилятися. Якщо ви впевнені, що не порушували ПДР, вимагайте занести це в протокол і шукайте докази своєї невинності. Це можуть бути записи камер відеоспостереження, відеореєстратора, свідки події.

  Похвалятися знанням законів…

  Буває, що водії, відчуваючи свою невинність в порушенні ПДР, починають це доводити поліцейському. При цьому вони посилаються на букви закону і на слова якогось юриста. Неправильний спосіб поведінки. Якщо ви вважаєте, що не порушували правил дорожнього руху – напишіть про це в протоколі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми