Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Топ-помилок водіїв при зупинці їх поліцією

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: поліція

  Кожного водія час від часу зупиняє поліція. Це неминуче. Головне в цьому випадку – не робити помилок. Інакше ви не тільки втратите багато часу, але вас також можуть оштрафувати. Є, принаймні, вісім помилок, які роблять водії, коли їх зупиняє поліція.

  2137_1_main.jpg (15.87 Kb)


  Виходити з авто без запрошення

  Поліцейський, якщо у нього виникне в цьому потреба, може запропонувати водієві вийти з автомобіля. Але водій може залишитися за кермом і спілкуватися з ним через відкрите скло. Якщо ви одразу вийдете з авто, поліцейський може вас у чомусь запідозрити.

  Виправдовуватися

  Не поспішайте виправдовуватися перед поліцейським, який вас зупинив. Це не дуже гарно. До того ж, вас можуть зупинити зовсім не з тієї причини, з якої ви почнете вибачатися і виправдовуватися. Тому наша порада – не поспішайте «відкривати карти».

  Хабарі

  Українське законодавство передбачає кримінальну відповідальність не тільки за отримання хабара, але і за його передачу. Боротьба з хабарництвом в поліції розгорнулася неабияка. Краще не ризикуйте, а заплатіть штраф, якщо вже порушили правила дорожнього руху. Інакше наслідки можуть бути набагато сумнішими.

  Погоджуватися з порушенням правил, якщо не порушували

  Поліцейські теж люди, отже, вони можуть помилятися. Якщо ви впевнені, що не порушували ПДР, вимагайте занести це в протокол і шукайте докази своєї невинності. Це можуть бути записи камер відеоспостереження, відеореєстратора, свідки події.

  Похвалятися знанням законів…

  Буває, що водії, відчуваючи свою невинність в порушенні ПДР, починають це доводити поліцейському. При цьому вони посилаються на букви закону і на слова якогось юриста. Неправильний спосіб поведінки. Якщо ви вважаєте, що не порушували правил дорожнього руху – напишіть про це в протоколі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми