Транспорт та авто, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

При продажі авто прийдеться заплатити новий податок

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто, податки

  16 січня Верховна Рада ухвалила “Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві”.

  0553_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)


  Про це йдеться в законопроекті №1210.

  Законопроект розроблено з метою запровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементації норм, передбачених Планом протидії практикам розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування (BEPS), реформування інституту фінансової відповідальності та удосконалення процедури адміністрування податків та зборів.

  Згідно з законопроектом, хто продає за рік більше 2 авто, повинен буде заплатити з продажу 18% від оціночної вартості транспортного засобу.

  Кого стосується – легкових машин, будь-якого транспорту, починаючи від причепів і мопедів і закінчуючи автобусами з тракторами.

  Податок при продажу першого і другого авто залишився колишнім – 5% від оціночної вартості транспорту.

  Мета законопроекту – забезпечити додаткові надходження до державного бюджету за рахунок підвищення прозорості міжнародних транзакцій суб’єктів господарювання та запобігти використанню агресивних схем податкового планування.

  Також це сприятиме запровадженню міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми