Транспорт та авто, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

При продажі авто прийдеться заплатити новий податок

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто, податки

  16 січня Верховна Рада ухвалила “Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві”.

  0553_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)


  Про це йдеться в законопроекті №1210.

  Законопроект розроблено з метою запровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементації норм, передбачених Планом протидії практикам розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування (BEPS), реформування інституту фінансової відповідальності та удосконалення процедури адміністрування податків та зборів.

  Згідно з законопроектом, хто продає за рік більше 2 авто, повинен буде заплатити з продажу 18% від оціночної вартості транспортного засобу.

  Кого стосується – легкових машин, будь-якого транспорту, починаючи від причепів і мопедів і закінчуючи автобусами з тракторами.

  Податок при продажу першого і другого авто залишився колишнім – 5% від оціночної вартості транспорту.

  Мета законопроекту – забезпечити додаткові надходження до державного бюджету за рахунок підвищення прозорості міжнародних транзакцій суб’єктів господарювання та запобігти використанню агресивних схем податкового планування.

  Також це сприятиме запровадженню міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми