Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

В Україні хочуть відкрити міжнародний аеропорт

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: авіа

  У Кіровоградській області на базі військового аеродрому Канатове запропонували створити міжнародний аеропорт.

  0661_ryanair_jet.jpg (27.54 Kb)


  Про це повідомляє видання Крила.

  Заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Лобанова в рамках проєкту World Trade Center Kyiv представила інвестиційні проєкти Кіровоградщини. Лобанова повідомила, що місцева влада активно працює над створенням технопарку FlightCity 4.0, ініціатором якого виступає льотна академія Національного авіаційного університету та ГО Кластер ІТ-Альянс 4.0. Згідно з повідомленням, в межах технопарку планують створити індустрію з розробки, випробування, сертифікації та виробництва безпілотних літальних апаратів, центр робототехніки, центр тренажерів та електронних засобів навчання (віртуальна і доповнена реальність).

  На думку влади, у Кіровоградській області є гостра потреба у відновленні авіаційного сполучення з іншими регіонами України та іншими країнами. У зв’язку з чим ініційовано впровадження проєкту Міжнародний аеропорт цивільної авіації Канатове.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми