Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Нові водійські посвідчення: деталі

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: авто

  Кабмін затвердив зразки бланків національного та міжнародного водійських посвідчень.

  8407_1_main.jpg (15.87 Kb)


  У документах нового формату за письмовою згодою власника буде вказана інформація про надання згоди на посмертне донорство, а також інформація про групу крові водія.

  Документ схвалили на засіданні 16 вересня.

  Якщо водій вирішує відмовитися від участі в програмі посмертного донорства або приймає рішення щодо припинення розміщення інформації про групу крові водія, водійські права підлягають заміні на аналогічні без зазначених відміток.

  Також позначення рівня екологічних норм, якому відповідає транспортний засіб, буде внесено до свідоцтва про реєстрацію ТЗ.

  При цьому всі національні та міжнародні водійські права, свідоцтва про реєстрацію й тимчасові реєстраційні талони ТЗ, видані до набуття чинності цієї постанови, будуть дійсними протягом терміну, на який вони були видані.

  Також до впровадження новозатверджених форм документів їх продовжать оформляти з використанням бланків попередніх зразків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми