Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Новий глава УЗ розповів про пасажирські перевезення

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: УЗ

  Глава правління “Укрзалізниці” Володимир Жмак планує зробити пасажирські перевезення беззбитковими шляхом переговорів щодо компенсації вартості проїзду пільговиків.

  2987_0461a2b380a9dac5ff4b50d05b5bbc94.jpg (168.44 Kb)


  “[Беззбитковість пасажирських перевезень] в першу чергу буде досягатися укладенням публічних договорів з тими сторонами, які зацікавлені в пасажирських перевезеннях. І щоб це здійснювалося не постфактум, тобто відшкодування за перевезення пільговиків відбувалося через рік після того, як залізниця ці послуги надала”, – заявив глава УЗ.

  За словами Жмака, зараз заборгованість по пільговиках тільки Міносвіти наближається до мільярда гривень. На думку глави залізничного монополіста, якщо ці борги будуть погашені, з’явиться можливість зробити пасажирські перевезення “хоча б беззбитковими”.

  “Серед необхідних кроків – укладення публічних договорів, оптимізація, пріоритет електропоїздів з сидячими місцями і оптимізація руху”, – заявив Жмак.

  Непрофільні для УЗ напрямки будуть віддані на аутсорсинг.

  “Звісно, треба покращувати і сервіс, і інше, але, в першу чергу, ми повинні позбутися тих бізнесів, які для нас не є профільними. Чому в складі “Укрзалізниці” є пральня? Це не наша експертиза! Наша експертиза – це локомотиви, колії, диспетчеризація. Пральня – це чисто аутсорсингові послуги, тому відповідальність за такий напрямок – це перший приклад, на який завжди вказують: білизна мокра, сира, брудна, з запахом”, – скаржиться глава УЗ.

  Жмак також повідомив, що напрямок пасажирських перевезень очолить Олександр Перцовський.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми