Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Новий глава УЗ розповів про пасажирські перевезення

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: УЗ

  Глава правління “Укрзалізниці” Володимир Жмак планує зробити пасажирські перевезення беззбитковими шляхом переговорів щодо компенсації вартості проїзду пільговиків.

  2987_0461a2b380a9dac5ff4b50d05b5bbc94.jpg (168.44 Kb)


  “[Беззбитковість пасажирських перевезень] в першу чергу буде досягатися укладенням публічних договорів з тими сторонами, які зацікавлені в пасажирських перевезеннях. І щоб це здійснювалося не постфактум, тобто відшкодування за перевезення пільговиків відбувалося через рік після того, як залізниця ці послуги надала”, – заявив глава УЗ.

  За словами Жмака, зараз заборгованість по пільговиках тільки Міносвіти наближається до мільярда гривень. На думку глави залізничного монополіста, якщо ці борги будуть погашені, з’явиться можливість зробити пасажирські перевезення “хоча б беззбитковими”.

  “Серед необхідних кроків – укладення публічних договорів, оптимізація, пріоритет електропоїздів з сидячими місцями і оптимізація руху”, – заявив Жмак.

  Непрофільні для УЗ напрямки будуть віддані на аутсорсинг.

  “Звісно, треба покращувати і сервіс, і інше, але, в першу чергу, ми повинні позбутися тих бізнесів, які для нас не є профільними. Чому в складі “Укрзалізниці” є пральня? Це не наша експертиза! Наша експертиза – це локомотиви, колії, диспетчеризація. Пральня – це чисто аутсорсингові послуги, тому відповідальність за такий напрямок – це перший приклад, на який завжди вказують: білизна мокра, сира, брудна, з запахом”, – скаржиться глава УЗ.

  Жмак також повідомив, що напрямок пасажирських перевезень очолить Олександр Перцовський.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми