Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Суд виніс рішення не на користь "TruCAM"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: штрафи

  Суд скасував штраф за перевищення швидкості через те, що на приладі вимірювання швидкості «TruCAM» була відсутня пломба.

  6654_1_main.jpg (15.87 Kb)


  Інспектор зупинив водія за перевищення допустимої швидкості. Як доказ порушення інспектор показав на приладі «TruCAM» відеофіксацію перевищення швидкості.

  Водій звернув увагу інспектора на те, що «TruCAM» не опломбований, і зазначив, що інспектор не має права здійснювати відеофіксацію таким приладом. Інспектор проігнорував аргументи водія про відсутність повірочної пломби і оштрафував водія.

  Водій оскаржив штраф в суді і додав фото приладу «TruCAM», на якому була відсутня пломба.

  Проаналізувавши матеріали справи, суд зазначив, що підпунктом 16 пункту 3 Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, затвердженого Наказом Мінекономрозвитку від 08.02.2016 № 193, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 24.02.2016 за № 278/28 408, у разі якщо відбиток повірочного тавра або пломбу пошкоджено або свідоцтво про повірку втрачено, засіб вимірювань вважається неперевіреним.

  Переглянувши надану водієм фотографію приладу, суд погодився, що на зазначеній вимірювальній техніці «TruCAM» відсутня пломба, в зв’язку з чим колегія суддів дійшла висновку, що вказаний пристрій був неперевіреним.

  З урахуванням зазначеного висновку, суд задовольнив позов водія і скасував штраф поліції за перевищення швидкості. Таким чином, якщо інспектор звинувачує Вас в перевищенні швидкості, перевірте наявність на приладі «TruCAM» повірочної пломби і свідоцтва про повірку. Якщо такої пломби немає, повідомте інспектора про незаконність його дій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми