Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

"Євробляхи" продовжать штрафувати, але не всі

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: авто

  Голова податкового комітету Ради Данило Гетманцев бореться «не з власниками авто на іноземній реєстрації, а тими, хто будує на цьому бізнес», продаючи такі машини громадянам, а потім виводячи їх на вулиці. Громадянам, які купили такі авто до 2021 року, надали пільговий період для їх розмитнення.

  6638_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)


  «Щодо єврономерів. Вони мене анітрохи не дратують. Це люди, які свого часу скористалися можливостями придбати дешеві автомобілі. Держава закривала на це очі», — зізнався нардеп.

  Щодо продавців таких авто він зазначив, що це — діяльність з системного ухилення від оподаткування. І її необхідно припинити. Він вважає, що зробив все необхідне, щоб це відбулося.

  «Ми даємо можливість людям, які придбали авто до 1 січня 2021-го, його розмитнити. А тих, хто продовжував завозити такі машини після нового року, а також авто на єврономерах віком до п’яти років, ми продовжуємо штрафувати», — пояснює Гетманцев.

  У податкового комітету є комунікація безпосередньо з МВС і «він її веде». Що стосується скасування акцизу, яке вимагають власники «єврономерів», то голова Комітету проти неї виступив категорично.

  «Це — абсолютні маніпуляції. У нас акциз не вищий, ніж у країнах Європи. Знаєте, якщо взяти вартість авто, яке заїжджає з Німеччини до Словаччини, то, звісно, вартість там буде нижча. Але це — Євросоюз. Це — фактично єдина митна зона», — каже напдеп.

  А якщо людина ввозить в країни ЄС машину з ОАЕ, додає він, то ставки абсолютно такі ж, а може, навіть вищі, ніж у нас.

  «Тому це — маніпуляції. Ми не дозволимо завозити в Україну барахло. Ми зацікавлені в розвитку машинобудування в нашій країні», — стверджує голова податкового комітету.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми