Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українцям зможуть заробляти на порушеннях ПДР інших водіїв

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: ПДР, авто, штрафи

  До Верховної Ради внесли законопроект, який пропонує платити українцям гроші за фото- або відеофіксацію порушення правил дорожнього руху.

  6276_1_main.jpg (15.87 Kb)


  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інформаційний портал ВР.

  Внесений до парламенту законопроект пропонує внести зміни до законодавства, які б дозволили громадянам передавати правоохоронцям інформацію про порушення ПДР.

  Фіксувати порушення українці зможуть за допомогою своїх смартфонів або планшетів.

  Для фіксації порушень ПДР планують використовувати спеціальну програму, яка б забезпечувала ідентифікацію громадянина через “Дію”, а також гарантувала б справжність фото і відео з порушенням.

  Розгляд справ у такому режимі здійснюватиметься у спрощеному порядку.

  За фіксацію порушення українці зможуть отримати винагороду в розмірі 10% від штрафу, який буде складений за даним фактом.

  Однак, нардепи пропонують встановити кримінальну відповідальність за подання підроблених або штучно створених фото і відео.

  У законопроекті також гарантується конфіденційність і нерозголошення відомостей про громадян, які повідомили про порушення. Тобто оштрафовані водії не знатимуть, хто саме сфотографував їхнє порушення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми