Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

"Укрзалізниця" втратила свого голову

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Укрзалізниця

  Виконувач обов’язків голови правління Укрзалізниці Іван Юрик подав до наглядової ради заяву про звільнення від цих обов’язків.

  20_175302.jpg (59.04 Kb)


  Його заяву вже задовольнили, повідомляє прес-служба компанії в понеділок, 9 серпня.

  В Укрзалізниці зазначили, що «взяли до відома рекомендацію, зазначену в рішенні Ради національної безпеки й оборони» і пов’язані з цим обговорення. Зокрема — доручення від Міністерства інфраструктури, засноване на рішенні Кабміну, акціонера компанії.

  Так, наглядова рада 7−8 серпня провела позачергове засідання і вирішила задовольнити заяву Івана Юрика про звільнення його від тимчасового виконання обов’язків голови правління з дати призначення нового тимчасового виконувача обов’язків.

  При цьому Юрик продовжить роботу в Укрзалізниці на посаді члена правління, відповідального за фінанси. Наглядова рада рекомендує Кабміну задовольнити зазначену заяву і прийняти відповідне рішення.

  Наглядова рада також розглянула рекомендацію номінаційного комітету і вирішила рекомендувати уряду погодити призначення Олександра Камишина новим тимчасовим виконувачем обов’язків голови правління до 31 грудня 2021 року або до обрання нового постійного голови правління.

  «Процес обрання постійного голови правління прозорим і конкурентним способом, як це визначено статутом Укрзалізниці, триває. Добір консультантів з людських ресурсів для допомоги в цьому процесі повинен бути завершений уже на цьому тижні», — додали в компанії.

  Нагадаємо, 15 квітня Іван Юрик очолив Укрзалізницю. Тоді він змінив в компанії серба Желько Марчека. Таке рішення ухвалив уряд на своєму засіданні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми