Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Пільговиків хочуть ідентифіковувати в маршрутках

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пільговики

  У всіх містах України дуже важливо надати транспортне рішення в частині оплати за проїзд, особливо це стосується категорії пільговиків.

  8644_2a41c2ef467965cf0171b3f9aad1d6b140a0ce.jpg (.31 Kb)


  Про це розповів директор з розвитку бізнесу компанії Renome Smart Валерій Сіроштан під час відкритої дискусії FinUpdate: Анатомія розумного міста.

  Експерт зазначає, що технологія Smart City допоможе розв’язати проблему з пільговими перевезеннями.

  «Не секрет, що у всій країні існує проблема пільговиків. Як же правильно фіксувати пільговиків? А то ми всі знаємо, що на маршрутці при вході написано „Везу дві бабусі“. Це ж не фантазія і не чиясь казка — просто приватному підприємству муніципалітет компенсує двох пільговиків в один кінець», — заявив Сіроштан.

  Тому технологія Smart City пропонує технологію, згідно з якою за рахунок емісії картки пільговик може зафіксувати, що він зайшов. Таким чином у транспортного оператора щоразу фіксуватиметься, скільки пільговиків він перевозить.

  «Наступний етап — емісія картки або якогось формфактора, який дозволяє ідентифікувати того ж пільговика. Так місто стає ще розумнішим, бо зараз жоден населений пункт України не має чіткого обліку пільговиків, хоча згідно із законодавством, їх є 13 категорій!» — поділився планами Сіроштан.

  Також в Україні виникає серйозний дисбаланс щодо використання громадського транспорту, адже протягом дня він може їздити марно, а в години пік — забитим. Тому бізнесмен зазначає, що у великих містах є сенс стимулювати пільговиків їздити не в годину пік, адже таким чином громадський транспорт дуже зношується.

  Вартість квитка в громадському транспорті по Україні (за даними Держстату, липень 2021 р.):

  м. Київ — 8 грн;
  Львівська — 7 грн;
  Донецька — 6,8 грн;
  Харківська — 6,6 грн;
  Івано-Франківська, Житомирська, Тернопільська — 6 грн;
  Чернівецька — 5,9 грн;
  Чернігівська — 5,5 грн;
  Київська, Одеська, Миколаївська — 5 грн;
  Дніпропетровська — 4,8 грн;
  Запорізька — 4,5 грн;
  Луганська, Вінницька — 4,3 грн;
  Полтавська, Хмельницька — 4,2 грн;
  Волинська, Сумська, Рівненська — 4 грн;
  Кіровоградська — 3,2 грн;
  Черкаська — 3 грн;
  Херсонська 2,5 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми