Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Серед українців зростає попит на електрокари

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: електрокари

  Цього року інтерес до електрокарів збільшився вдвічі в порівнянні з 2018 роком. Тренд залишається зростаючим, що створює передумови до зростання попиту на цей тип авто і в майбутньому.

  5896_96_main.jpg (36.17 Kb)


  Дізнався у консалтингової компанії “Ольшанський і Партнери”, які електрокари шукають українці.

  Українці шукають електрокари в інтернеті в середньому 511 тис. разів на місяць (6,1 млн разів на рік). Це 1,3% від загального попиту на онлайн-ринку автомобілів.

  Найпопулярніший електрокар серед українців – Tesla. У середньому цей бренд шукають в Google понад 275 тис. разів на місяць або 3,3 млн разів на рік. При цьому частка запитів з наміром купити на Tesla вище середньої на ринку – 18,6% (понад 51 тис. запитів на місяць або 612 тис. запитів на рік).

  Другий за популярністю бренд електрокарів – BMW. З 2018 роки кількість попиту на електрокари BMW збільшилася на 116% (з 31 до 67 тис. хапитів на місяць).

  Однак найшвидший за темпом зростання бренд електрокарів – Porsche. Попит на нього за три роки зріс на 1250% (з 1,7 тис. запитів до 24 тис. запитів на місяць).

  Попит на ТОП-5 брендів електромобілів зростає з року в рік з колосальною швидкістю. Це говорить про те, що частка попиту на електромобілі буде тільки зростати, і все більше українців будуть шукати автомобілі з електродвигуном.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми