Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Кабмін ухвалив зміни до ПДР

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: ПДР

  Кабмін затвердив постанову про зміну правил дорожнього руху. Документ набирає чинності з 1 листопада поточного року.

  7855_1_main.jpg (15.87 Kb)


  Автор документа – міністр інфраструктури Олександр Кубраков – вважає, що документ допоможе привести положення ПДР у відповідність з національними стандартами.

  Так, зміни стосуються розмітки і знаків дорожнього руху. Також документ регулює рух велосипедистів, зокрема, розширює поняття велосипедної доріжки і вводить позначення велосипедної смуги і проїзду.

  Також тепер велосипедисти зможуть їхати через проїжджу частину тільки в спеціально відведених місцях, а якщо такі відсутні, то мусять виконувати правила ПДР. На регульованих ділянках вони повинні діяти відповідно до сигналів регулювальника або світлофора.

  Крім того, передбачено знак, що попереджає початок і кінець зони габаритно-вагового контролю, наявність зарядних станцій для електромобілів, позначення місця, де авто можуть евакуювати без відома власника.

  Раніше вертикальна розмітка могла бути чорно-білого і жовтого кольорів. Тепер же передбачаються ще жовто-червоні і червоно-білі кольори.

  Затверджена Кабміном постанова передбачає й інші зміни.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми