Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Поради, як заощадити на КАСКО

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: КАСКО

  Чимало автовласників відмовляються від купівлі КАСКО, пояснюючи це високою вартістю страховки. Однак існує чимало способів знизити ціну захисту для авто.

  3381_77699_w_700.jpg (68.74 Kb)


  Ми поспілкувалися зі спеціалістами страхової компанії "ПЗУ Україна" й пропонуємо 4 способи заощадити на КАСКО і не втратити якості убезпечення. У ролі прикладу страхування беремо популярний в Україні седан Renault Logan 2021 року орієнтовною вартістю 318 тис. грн з пробігом близько до 10 тис. км.

  1. Купуйте КАСКО у розстрочку
  Такий спосіб не зменшує загальної вартості страховки, однак дає змогу суттєво скоротити першочергові витрати. Наприклад, у "ПЗУ Україна" ціну можна розбити на 4 платежі. Якщо купувати повне КАСКО у розстрочку на Renault Logan 2021 року, то в місяць це обходитиметься трохи більше 3,6 тис. грн.

  2. Регулюйте розмір франшизи
  Франшиза - це частина збитку, яку бере на себе сам страхувальник (власник машини). Чим вона більша, тим дешевший поліс. Найдорожчі страховки із франшизою 0%. У такому у разі власнику не потрібно нічого відшкодовувати за найменші збитки.

  КАСКО на Renault Logan 2021 року із франшизою 0% коштуватиме близько 13 600 грн. Якщо ж обрати франшизу 2%, то вартість страховки зменшиться приблизно до 9 тис. грн. Такий варіант прийнятний для досвідчених автовласників, які рідко потрапляють в дрібні аварії.

  3. Оформіть договір за першим страховим випадком
  Такий договір передбачає відшкодування лише одного страхового випадку. Він підходить для автомобілістів, які рідко їздять або не звикли заявляти до страхової компанії про дрібні збитки – подряпини бампера, сколи фарби від дорожніх камінців, пошкоджену фарбу від гілок. Таке КАСКО на Renault Logan 2021 року із франшизою 0% у "ПЗУ Україна" коштуватиме орієнтовно 8100 гривень.

  4. Виключіть деякі ризики
  Такий варіант може передбачати відшкодування ризиків із франшизою 0% лише за деякими категоріями. Наприклад, "ДТП+викрадення", або тільки ДТП, або "тільки викрадення" тощо. У такий спосіб на страховці КАСКО для Renault Logan 2021 року можна заощадити понад пару тисяч гривень.

  Подібний варіант прийнятних для тих автовласників, які впевнені, що не постраждають від, наприклад, стихії, хуліганів тощо. Зазвичай подібне КАСКО обирають досвідчені водії, які чітко розуміють найбільші ризики для свого авто.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми