Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

У таксі обов'язково з'являться касові апарати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: таксі, касові апарати

  У Верховній Раді розробили законопроєкт про обов'язкові касові апарати для українських таксистів.

  1138_picture2_kak-otkryt-sluzhb_334723_p0.jpg (30.6 Kb)


  Зараз документ на стадії погодження з Міністерством інфраструктури. Його мають зареєструвати цього місяця, повідомив голова податкового комітету Ради Данило Гетьманцев "Українській правді".

  "Я вірив, що законопроєкт буде внесений восени, не вдалося. Думаю, що вже в січні ми його побачимо. Я досить жорстко вимагаю, щоб він з'явився", - сказав він.

  Гетьманцев каже, що це буде остання галузь, яку мають намір фіскалізувати.

  "Ми ухвалили закони, які запровадили РРО, антиофшорний закон, податок на Google, реформу податкової відповідальності – №1210, податковий закон №5600, ми прибрали всі корупційні пільги. Усі. Ми повинні поставити крапку чи крапку з комою на кілька років", – сказав він.

  Про закон почали говорити в серпні 2021 року.

  "Ми повинні зобов'язати кожного таксиста мати програмний РРО, який не важко встановити на телефон. Це може бути індивідуальна зайнятість або робота зі службами таксі", - говорив депутат.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми