Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Топ-5 фактів про б/у ринок авто 2021 року

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто

    Автомобільний ринок щороку стрімко змінюється, але деякі тенденції та відомі шахрайства продавців автомобілів залишаються незмінними.

    9197_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)

    Базуючись на ІТ-компанії carVertical, яка опублікувала звіт із щорічною статистикою для автомобільної спільноти.

    Компанія збирає інформацію про транспортні засоби з баз даних за VIN-кодами та формує звіти про історію автомобілів. Усі факти базуються на даних carVertical.

    Найбільш пошкоджений автомобіль на ринку — BMW.
    Статистика пошкоджень ще більш вражаюча: збитки з усіх звітів разом складають 3 282 580 416 євро. Що цікаво, не всі автомобілі потрапляють в ДТП так часто, як інші. Можливо, не дивно, що BMW очолює список пошкоджень — 47,77 % усіх BMW на ринку пошкоджено. У той же час, лише 29,53 % автомобілів Fiat не змогли уникнути зіткнень.

    Шахрайство з одометрами все ще надзвичайно поширене: у 18,5 % перевірених автомобілів виявлена зміна показників. Відповідно до звітів про історію автомобілів, які генерувалися протягом року, скручення пробігу є одним з найпоширеніших способів шахрайства щодо покупців автомобілів. 18,5 % усіх звітів у минулому році мали ознаки зміни показників одометра. У чистих цифрах це 7 112 444 874 км пробігу на всіх перевірених автомобілях.
    Найімовірніше вкрадений автомобіль: Skoda Octavia.
    У 2021 році злодії продовжували красти, а тіньові продавці продовжували пропонувати надані ними автомобілі. Найкращий спосіб уникнути викрадених автомобілів — перевірити історію автомобіля.
    Минулого року компанія, яка надає історії автомобілів, сформувала 672 звіти для автомобілів із позначкою «викрадений». Ці дані показали, що Škoda Octavia очолює лист найбільше викрадених автомобілів — 38 викрадених одиниць. Згідно зі звітами, ймовірність викрадення Octavia в 3,75 рази вища, ніж BMW 3-ї серії вашого сусіда. Це означає, що власникам Škoda слід бути особливо обережними та дбайливо доглядати за своїми автомобілями.

    Улюблені автомобілі 2021 року: BMW, Volkswagen, та Audi.
    За даними звітів, BMW, Volkswagen та Audi є найпопулярнішими виробниками автомобілів. Разом вони становлять 13 % усіх автомобілів, перевірених на платформі. Зокрема, BMW 3-ї серії є улюбленою машиною, на яку припадає приблизно 5 % усіх звітів про історію від carVertical. Не відстають VW Passat і Audi A4, а моделі інших виробників опиняються нижче в ТОП-15.

    Інші популярні моделі автомобілів у цьому списку — BMW 5-ї серії, VW Golf, Audi A6, Škoda Octavia, Mercedes-Benz E-Class, Opel Astra, Mercedes-Benz C-Class, Ford Focus, Audi A3, BMW X5, Škoda Superb, і BMW 1-ї серії.

    Найстарішими з перевірених моделей автомобілів є BMW.
    Старих BMW більше, ніж будь-яких інших автомобілів. 40,38 % BMW, які ви перевіряли у 2021 році, були виготовлені між 1990 та 2010 роками.

    Тим часом для VW та Audi ці цифри становлять лише 14,56 % та 19,97 %.

    А відсоток старих автомобілів падає ще нижче для такого виробника, як Citroën — лише 10,92 %.

    Тільки враховуючи новіші транспортні засоби, BMW виглядає гірше. Цілих 52,06 % BMW, виготовлених після 2010 року, пошкоджені. Про це йдеться в звіті carVertical’s ReDrive 2021.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми