Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

"Фантомні" патрулі масово штрафують українців на дорогах

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ПДР, штрафи, патрулі

  «Фантомні» патрулі вже почали свою роботу: лише за перший день вони зафіксували майже тисячу порушників правил дорожнього руху.

  8287_1_main.jpg (15.87 Kb)


  Про це повідомив у Facebook радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

  Що про це відомо? За даними Геращенка, за перший день роботи чотирьох автомобілів «Фантом» було виписано 990 адмінпостанов про перевищення швидкості.

  На відміну від стаціонарних камер автофіксації перевищення швидкості, які встановлені в місцях підвищеної концентрації ДТП і є загальновідомими, завдання «Фантомів» — раптово фіксувати перевищення швидкості водіями.

  «Завдання „Фантомів“ — це не збирати гроші до казни, а робити дороги України безпечнішими», — пише Геращенко.

  У 2022 році планується закупити ще 30 автомобілів «Фантом», а в 2023 ще 50, чого, на думку чиновника, буде достатньо для створення умов для раптового контролю швидкості в потоці, разом з використанням напівавтоматичних камер «Truecam».

  За його словами, на додачу до стаціонарних камер контролю швидкості, та «Фантомів» зараз розробляється законопроєкт про вимірювання середньої швидкості транспортного засобу на певних відрізках автомагістралей.

  Таким чином водій буде знати, що не можна перевищувати швидкісний режим на цьому відрізку і наражати на небезпеку себе та інших учасників руху.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми