Транспорт та авто, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Як зареєструвати авто у воєнний час

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто

  Під час дії воєнного стану в Україні реєструвати/перереєструвати куплені чи ввезені автомобілі у сервісних центрах МВС — необов’язково. Це передбачено ухвалою Кабінету Міністрів № 190 від 4 березня 2022 року.

  1021_77699_w_700.jpg (68.74 Kb)


  Як пише юрфірма «Дорожній адвокат», документ запроваджує спеціальну підставу для продовження терміну державної реєстрації транспортних засобів — дія воєнного стану в Україні чи окремих її регіонах. При цьому після скасування такого положення у власників авто буде три місяці, щоб обов’язково поставити на облік свою машину.

  «Таким чином, на час дії воєнного стану реєстрація чи перереєстрація куплених чи ввезених автомобілів не є обов’язковою. Таку реєстрацію можна буде здійснити після припинення воєнного стану протягом 90 днів», — повідомляють юристи.

  До початку війни в Україні законодавством було передбачено 10 днів на реєстрацію транспорту після купівлі. При цьому у разі наявності поважних причин та їх підтвердження власник машини міг отримати відстрочку.

  У Головному сервісному центрі МВС додали, що від сьогоднішнього дня відновили послугу з перереєстрації транспортного засобу при оформленні договору купівлі-продажу в сервісному центрі МВС.
  Крім того, українці можуть складати іспити на категорії С1, С, С1Е, РЄ, D1, D, D1E, DE.
  Особам, які пройшли навчання в автошколі, буде доступний теоретичний іспит на категорію В. А згодом відновлять складання і практичного іспиту на дорогах загального користування.
  Нагадаємо, що уряд скасував складання практичного іспиту в сервісному центрі МВС на автомайданчику, крім категорій А1, А, В1.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми