Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Cпростили процедуру обліку продавців авто

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто

  В Україні спрощено процедуру обліку суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю транспортними засобами.

  6531_77699_w_700.jpg (68.74 Kb)


  Про це у Фейсбуці поінформував заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

  «У Міністерстві юстиції України за № 553/37889 від 21 травня 2022 року зареєстровано наказ МВС України № 279 від 6 травня 2022 року, який передбачає вичерпний перелік документів, які подаються суб’єктами господарювання для постановки на облік, зняття з обліку та внесення змін до облікових даних», — поінформував він.

  За його словами, цим наказом також було скасовано необхідність нотаріального засвідчення документів, які подаються суб’єктом господарювання для постановки на облік, та передбачено можливість направлення документів в електронному вигляді.
  Також визначено вичерпний перелік підстав для відмови у постановці на облік, а також підстав для зняття з обліку суб’єктів господарювання, та скорочено термін розгляду (до 10 днів) документів, які подаються суб’єктом господарювання для постановки на облік.

  Крмі того, у наказі МВС прописано механізм надання доступу до електронного реєстру та внесення інформації про надходження, передачу та реалізацію товару, видачу та використання спеціальної продукції.
  На переконання Драп’ятого, чітке, зрозуміле і прогнозоване нормативне регулювання не залишає простору для зловживань з боку влади та недобросовісного ведення господарської діяльності з боку бізнесу.

  «Цей баланс шляхом взаємодії ми будемо зміцнювати й надалі», — запевнив заступник міністра.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми