Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Підсумки дворічної роботи камер автофіксації порушень ПДР

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: штрафи, камери

    За два роки оформлено 4,2 мільйони постанов про порушення правил дорожнього руху, що були зафіксовані камерами. Навіть зараз за умов війни система автофіксації продовжує роботу.

    9715_1_main.jpg (15.87 Kb)


    Камери автоматичної фотовідеофіксації в Україні контролюють дотримання правил дорожнього руху вже два роки. Підсумки роботи системи за цей період підбив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

    За його словами, за 2 роки встановили 270 стаціонарних комплексів автофіксації у 25 містах та 16 областях України. Також на дороги вивели чотири приховані «фантомні» патрулі. Наразі, незважаючи на війну, відновили роботу 128 камер у 10 регіонах країни та 20 містах.
    Зараз поліцейські камери фіксують перевищення допустимої швидкості та порушення правил зупинки та стоянки. У перспективі планується, що вони зможуть також виявляти проїзд на заборонний сигнал світлофора та рух зустрічною смугою.

    Патрульна поліція виписала 4,2 мільйони постанов про порушення правил дорожнього руху. Усього з 2020 року українці сплатили штрафів на суму 800 мільйонів гривень.

    Проте, основною метою системи автофіксації називають не поповнення бюджету, а зниження кількості ДТП. Так, у Києві та Київській області у місцях роботи камер аварійність зменшилася на 65%. Крім того, у лютому цього року вперше в історії України було відзначено два дні, коли на дорогах не загинула жодна людина.

    «Автофіксація безпосередньо впливає на зниження рівня аварійності, зменшення тяжких наслідків ДТП і служить превенцією щодо недопущення порушень правил дорожнього руху на вулично-дорожній мережі. Запуск системи у 2020 році дозволив зберегти життя та здоров’я наших громадян та зменшити ризик травм та матеріальних збитків», — підкреслив Олексій Білошицький.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть  ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми