Транспорт та авто, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Експерт знайшов переваги у поверненні мит на авто

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто

  Верховна Рада повернула плату за митне оформлення автомобілів, що ввозяться на територію України. Тепер необхідно нормалізувати ситуацію з імпортом та зняти проблему з подвійними курсами валют.

  0594_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)


  Таку думку «Фактам» висловив економіст, політик та громадський діяч Павло Кухта.
  За його словами, автомобільна тема сильно чіпляє людей. Тут справді є нелогічна ситуація, тому експерт виступає проти того, щоби машини обкладали податками.
  «Вони не виробляються в Україні, і ця тенденція триватиме як мінімум до кінця року. Дати людям дешеві автомобілі — це абсолютно нормальне рішення», — розповів Кухта.
  Він зазначив, що нульове розмитнення транспорту таїть у собі нюанси.
  «По-перше, наші люди зараз сильно збідніють через війну. Друге — величезна кількість людей виїде з країни, і в нас теж з’являться автомобілі всередині ринку, які продаватимуть. Не треба драматизувати з приводу подорожчання авто. Потрібно нормалізувати ситуацію з імпортом і зняти проблему з подвійними курсами валют — це допоможе залучити гроші в країну, а також стимулювати власного виробника. Це робочі місця та приплив інвестицій», — розповів про необхідні кроки експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми