Транспорт та авто Автор: admin Друкувати

Україна вводить електронні черги для автомобілів на прикордонних переходах

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: черга

  У жовтні на українських прикордонних пунктах пропуску запрацює сервіс електронної черги. На першому етапі буде запущений пілотний проект на одному з пунктів пропуску.

  0431_13922-kordon.jpg (63.71 Kb)


  Про це заявив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм в Telegram.

  У тестовому режимі працюватиме web-портал з можливістю запису в чергу з будь-якої точки виїзду. До кінця року буде представлено мобільний додаток.

  Система передбачатиме інтеграцію з митними базами даних для попередньої пріоритезації вантажів. Система самостійно зможе управляти потоками вантажів залежно від групи товарів згідно з даними попередньої митної декларації. Використання е-черги буде повністю безкоштовним для перевізників.

  "Ми усвідомлюємо, що сама по собі електронна черга не вирішує питання простою вантажів. Це залежить виключно від пропускної здатності прикордонних пунктів пропуску. Тим часом попереду - зима. Очікування черги вздовж трас в мороз, по-перше, некомфортно, по-друге, призводить до додаткових витрат водіїв. Е-черга дозволить економити час і чекати проїзду через кордон на будь-якій зручній локації»" - зазначив Найєм.

  Проект реалізується у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Державною митною та прикордонною службами України і вже представлений перевізникам. В цей час йде збір зауважень і пропозицій з боку професійних об'єднань.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми