Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Німці запускають унікальний автобан

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: автобан

  Дослідники з Університету Ерлангена-Нюрнберга планують створити тестову смугу для індуктивної зарядки електромобілів і вантажівок на автобані у північній Баварії.

  70_avtoban.jpg (43.97 Kb)


  Керівник групи науковців Александер Кюль розповів, що котушки будуть встановлені під дорожнім покриттям. Через них транспортні засоби заряджатимуться бездротовим способом.
  Welt так описує технологію: котушки у дорожньому покритті генерують магнітне поле, яке виробляє напругу через зустрічну котушку в транспортному засобі, що забезпечить передачу до 125 кіловатів потужності. Водії заощаджуватимуть час для зарядки, а для вантажівки при цьому зможуть використовувати менші та легші батареї.
  Кюль, який працює на кафедрі автоматизації виробництва в Ерлангені, розповів, що партнери проєкту планують ввести в експлуатацію однокілометрову тестову смугу в середині 2025 року. Для цього використають дорогу, яка на той час потребуватиме оновлення. Кюль розповів, що короткого тестового маршруту, звичайно, недостатньо для повної зарядки електромобіля.
  Вартість проекту оцінюється у 8 млн євро. Він фінансується Федеральним міністерством економіки та захисту клімату Німеччини.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми