Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Водіїв штрафуватимуть за їзду зимою на літній гумі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто, штрафи

  Депутати пропонують зробити наявність зимової гуми обов’язковою у холодний період року.

  1799_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)


  Відповідний проект № 8369 зареєстровано у Верховній Раді.
  Правила дорожнього руху в Україні не вказують, коли міняти шини на зимові в автомобілях. Кожен водій повинен сам потурбуватися цим питанням. Виробники гуми рекомендують замінювати літню гуму на зимову після того, як середньодобова температура повітря триматиметься нижче, ніж плюс 7 градусів, але деякі водії дотримуються не температурного, а календарного критерію зміни шин.

  Проектом акту пропонується заборонити участь у дорожньому русі з 1 листопада по 31 березня:
  транспортних засобів, які мають максимальну технічно допустиму масу не більше ніж 3,5 тонни, які не обладнані усесезонними та/або зимовими шинами на всіх колесах транспортного засобу.
  транспортних засобів, які мають максимальну технічно допустиму масу більше ніж 3,5 тонни, які не обладнані зимовими шинами на всіх колесах транспортного засобу.
  Крім цього, пропонується встановити адміністративну відповідальність за керування транспортним засобом, не обладнаним сезонними шинами — штраф в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми