Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які авто в Америці найбільше цікавлять українців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто, Америка

  Війна зі зрозумілих причин ускладнила доставлення машин зі США до України. Найчастіше їх завозили морем до Одеси, а звідти — по землі переганяли в потрібну область. Проте є й альтернативний шлях через Клайпеду (Литва) — до повномасштабної війни цим маршрутом в Україну заїжджало до 5% машин зі США, а також порти Польщі та Румунії.

  9844_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)

  «Протягом січня-червня з країн Америки українці привезли 29,1 тис. вживаних легковиків. Це — 9,8% від загальної кількості авто, які імпортували протягом цього періоду з-за кордону. Більшість (95,9%) машин привезли зі США, 4% придбали у Канаді. Кілька штук прибуло з Мексики», — зазначають в Інституті досліджень авторинку.

  Найчастіше українці купують в Америці вживані кросовери. Що цікаво, машини, які прибули з-за океану, не обов’язково виготовлені там. Частина моделей виготовлена в країнах Євросоюзу, ще частина — в Японії та Південній Кореї, але вони відрізняються технічними характеристиками, комплектацією та станом.

  Так, найпопулярнішим автомобілем з Америки у першій половині 2022 року виявився японський кросовер Nissan Rogue (1,4 тис. штук, середня ціна — 5 584 дол.).

  Друге місце посів німецький Volkswagen Jetta (1 тис. штук, середня ціна — 3 515 дол.). Трійку лідерів закрив Ford Fusion (936 штук, середня ціна — 3 904 дол.).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми