Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

На кордоні з Румунією нові правила перетину для авто

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Румунія

    На кордоні з Румунією запрацює пілотний проект, що сприятиме зменшенню черг перед пунктами пропуску.

    1070_77699_w_700.jpg (68.74 Kb)


    Відсьогодні, 1 червня, на кордоні з Румунією запрацює пілотний проект з тестування системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій, що сприятиме зменшенню черг перед пунктами пропуску.

    Як повідомляє прес-служба Державної митної служби України, пілотний проект буде реалізований у пунктах пропуску: "Орлівка – Ісакча"; "Порубне – Сірет"; "Красноїльськ – Вікову де Сус"; "Дякове – Халмеу".

    "Тестування системи попереднього повідомлення передбачатиме визначення оптимальної кількості транспортних засобів, які приймаються прикордонними органами кожної із сторін за період однієї зміни в автомобільних пунктах пропуску, узгодження порядку взаємодії під час виникнення надзвичайних ситуацій в пунктах пропуску, а також забезпечення ритмічності пропускних операцій на кордоні", - йдеться в повідомленні.

    Зазначається, що представники Державної митної служби України та Митної адміністрації Румунії погодили запровадження Системи на українсько-румунському кордоні на період трьох місяців.

    В Держмитслужбі також відмітили, що подібні проекти вже реалізуються на ділянках кордону з іншими країнами-сусідами - членами ЄС і отримали високу оцінку від контрольних служб України та суміжних держав.

    "єЧерга"
    8 травня 2023 року у 16 пунктах пропуску запрацював електронний сервіс перетину кордону "єЧерга". Система є безкоштовною і дозволяє знизити час простою вантажівок безпосередньо на кордоні. Записатися в чергу можна на сайті або в мобільному додатку "єЧерга". Ключовим завданням системи є розрахувати орієнтовний час перетину кордону.

    Станом на 13 травня 2023 року одразу на 13 пунктах пропуску зникли черги з вантажівок. Вантажівки можуть перетинати кордон виключно за електронною чергою.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть  ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми