Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Китайські авіакомпанії почали уникати польотів над рф

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Китайські авіакомпанії, рф

  Китайські авіакомпанії почали уникати польотів над російським повітряним простором під час затверджених рейсів до та з США.

  4440_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Про це пише Reuters.

  У відповідь на заборону Вашингтоном російських польотів над США, росія заборонила авіакомпаніям США та іншим іноземним перевізникам літати над своїм повітряним простором.

  Згідно з даними FlightAware, китайські рейси, які нещодавно були схвалені Вашингтоном, почали уникати повітряного простору росії, тоді як раніше схвалені рейси — все ще використовують його.

  Як пише видання, з травня Міністерство транспорту США заявило, що дозволить авіакомпаніям Китаю збільшити кількість пасажирських рейсів до США до 12 щотижневих рейсів в обидва кінці. Це, зі свого боку, дорівнює кількості рейсів, дозволених Пекіном для американських перевізників.

  Помічник міністра оборони США з питань авіації та міжнародних відносин Енні Петсонк відмовилась відповідати на питання, чи було затвердження додаткових рейсів умовою для відмови від російського повітряного простору.

  «Прямі рейси мають важливе значення для збільшення взаємних візитів між китайським і американським народами. Ми сподіваємося, що відновлення більшої кількості рейсів сприятиме збільшенню потоку людей і торгівлі між двома країнами», — відзначив прессекретар посольства Китаю в США Лю Пенг.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми