Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Польща запукає потяг до Рава-Руської

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Польща

  Польська залізнична компанія Stowarzyszenie Kolejowych Przewozów Lokalnych (SKPL) отримала дозвіл на запуск приватних поїздів з Варшави до Рави-Руської з пересадкою до Львова.

  0459_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)


  Про це повідомляє Rynek Kolejowy.
  «SKPL може їхати в Україну! Рекордно швидко, лише за шість тижнів, Управління залізничного транспорту видало SKPL дозвіл на запуск приватних поїздів за маршрутом Варшава Східна — Гребенне — Рава-Руська з пересадкою до Львова», — пише Rynek Kolejowy.

  Як зазначає сайт, ідею нового сполучення почали обговорювати у квітні, тоді з Любліна до Рави-Руської у тестовому режимі вирушив потяг приватного перевізника SKPL. Після цього він подав заявку на запуск пасажирського комерційного сполучення за маршрутом Варшава Східна (Warszawa Wschodnia) — Гребенне (Львів) з 1 червня 2023 року, яка була погоджена профільним управлінням.
  Однак офіційне рішення керівництва Управління залізничного транспорту дозволяє лише подавати заявки на виділення маршрутів поїздів, а вони мають бути надіслані за 40 днів до запланованого запуску нового сполучення.

  «Видача дозволу на здійснення залізничних перевезень з 1 червня 2023 року до 31 травня 2028 року не означає, що поїзд почне курсувати сьогодні, як це неправильно витлумачили ЗМІ. Лише офіційне рішення керівника УЗТ дозволяє нам подавати заявки на виділення маршрутів у межах вільної пропускної здатності, і їх потрібно надсилати за 40 днів до запланованого запуску нового сполучення. Однак слід пам’ятати, що організаційно-правові заходи ще не завершені. На практиці це означає, що нове сполучення може запрацювати не раніше після корекції розкладу у вересні», — повідомив SKPL.
  Про точну дату запуску транспорту перевізник повідомить пізніше.
  Нагадаємо, відновлений залізничний пункт пропуску у Рава-Руській не приймав пасажирів понад 20 років. Через це «Укрзалізниця» відновила ділянку євроколії довжиною 8,4 км та відреставрувала вокзал у Рава-Руській. Також у 2023 році планують прокласти залізничну колію з Рави-Руської до Брюховичів. Згодом цей маршрут повинен сполучати залізницею Львів та Варшаву.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми