Транспорт та авто, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

ГУР отримало доступ до прихованих документів "Росавіації"

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ГУР, таємні звіти "Росавіації"

  Головне управління розвідки Міністерства оборони України отримало доступ до прихованих документів "Росавіації" та опублікувало частину їх. За їхніми даними, лише у січні 2023-го в РФ зафіксували 185 авіапригод. Літаки в Росії не можуть працювати без імпортних деталей.

  1954_02e284b9be58db3d46a9d3105388a0693354.jpg (77.31 Kb)


  Про це йдеться в повідомленні ГУР МО України на офіційній сторінці Telegram. Так, федеральне агентство повітряного транспорту "Росавіація" відповідає за безпеку польотів та фіксує аварії.

  "Серед отриманих внаслідок зламу та проникнення у ворожі інформаційні системи даних ― перелік щодобових звітів "Росавіації" в масштабах усієї Росії за більш ніж півторарічний період", – зазначають у ГУР.

  Наприклад, за січень 2023 року в цивільній авіації РФ було зафіксовано 185 авіапригод. Лідером тут став російський близькомагістральний літак "сухий superjet" – 34 проблемні випадки. За перші 9 місяців 2023 року в Росії задокументували 150 випадків технічних несправностей літаків. За аналогічний період 2022 року зафіксовано 50 таких інцидентів.

  Отже, небезпека польотів у Росії зросла втричі. Найбільш проблемними місцями російської авіації залишаються двигуни та шасі, а також інші найважливіші елементи: гідросистеми, закрилки та програмне забезпечення.

  Держава-агресор зазнає серйозних труднощів з обслуговуванням бортів з великим нальотом. Через нестачу потужностей та фахівців у Москві намагаються переорієнтувати обслуговування літаків на Іран, де відповідні роботи здійснюють "кустарно" без відповідної сертифікації.

  На березень 2022 року росіяни мали близько 820 цивільних бортів іноземного виробництва. І якщо тоді лише до 10% з них пройшли через несертифікований ремонт із застосуванням неавтентичних запчастин, то зараз через такий "сервіс" прогнали вже майже 70% авіапарку.

  Гострий дефіцит запчастин призвів до так званого авіаканібалізму, коли одні літаки розбирають для ремонту інших. Згідно з оцінкою наявних даних, до середини 2023 року в Росії пустили на "донорство" понад 35% повітряних суден. Більшість радянських літаків Ан-2 досі не можуть відірватися від землі, оскільки двигуни до них вироблялися в Польщі, але через санкції їхнє постачання припинено.

  Тільки протягом січня 2023 серед 220 суден Airbus, наявних у Росії, зафіксовано 19 різних несправностей. Зокрема, у 9 літаках, які використовує "аерофлот", зафіксовано 17 випадків задимлення. З 230 літаків Boeing, що використовуються в Росії, зафіксовано 33 технічні відмови тих чи інших систем літака. "Відповідна реальність ― прямий наслідок санкцій", – підсумували у відомстві.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми