Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яка вартість автоцивілки в Німеччині

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: автострахування, Німеччина

    Автострахування є важливою складовою автомобільної інфраструктури в будь-якій країні. Німеччина не є виключенням. Finance.ua розповідає, що треба знати про автострахування в цій країні.

    4131_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)

    У Німеччині існує три види страхування:

    Haftpflicht (поліс цивільної відповідальності);
    Teilkasko (відшкодування деяких видів шкоди, наприклад викрадення, пошкодження внаслідок стихійних лих, пожежі тощо);
    Vollkasko (повне відшкодування, аналог повного каско).

    Якщо перший варіант автострахування є обов’язковим, то два інших оформлюються виключно за бажанням водія. Тобто, як бачимо, тут повна відповідність із тим, що є в Україні, хоча певні відмінності все ж є.

    Різниця полягає в тому, що на відміну від більшості країн, відсутність Haftpflicht у Німеччині вважається не адміністративним правопорушенням, а кримінальним. Таким чином, сісти за грати через відсутність німецької автоцивілки — цілком можливо.

    Окрім позбавлення волі, можна ще й отримати чималий штраф, розмір якого сягає від 180 щоденних ставок. І це ще не все… Залежно від конкретних обставин вчинення правопорушення, водія можуть позбавити права керування транспортним засобом на термін до трьох років. Також існує ризик конфіскації автомобіля.

    Яка вартість автоцивілки в Німеччині та сума покриття збитків

    Вартість поліса автоцивілки на рік стартує від 250−300 євро. За даними Асоціації страховиків Німеччини у 2024 році середня ціна на поліс цивільної відповідальності становить близько 258 євро, середня вартість часткового каско — 58 євро, повного каско — 329 євро.
    Загалом, на її ціну, як і в Україні, впливає безліч факторів: безаварійний стаж, вартість авто, стаж водіння, вік водія тощо. Враховується навіть те, скільки кілометрів водій проїжджає протягом року. Цікаво й те, що кожна страхова компанія вираховує по-різному.

    Ціна та покриття залежать від конкретного випадку, проте існують мінімальні ліміти страхового покриття, яких повинні дотримуватись страхові компанії та клієнти. Зокрема, це:

    7,5 млн євро за шкоду, завдану здоров’ю;
    1,22 млн євро за шкоду, завдану власності;
    50 тис. євро за чисті фінансові втрати.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

BAS Бухгалтерія ПРОФ вiд CONTO BAS Бухгалтерія ПРОФ вiд CONTO
BAS Бухгалтерія ПРОФ — це найпопулярніша програма для ведення бухгалтерського та податкового обліку в Україні, що дозволяє автоматизувати всі ключові ...
Мифы и правда про микрокредитование в Казахстане Мифы и правда про микрокредитование в Казахстане
Микрокредитование в Казахстане постоянно развивается. Увеличивается количество заемщиков, которые хотят пользоваться услугами МФО, также растет количе...
Плюсы и минусы покупки автомобилей в кредит Плюсы и минусы покупки автомобилей в кредит
Покупка автомобиля — это значимое событие, которое требует серьезных финансовых вложений. Для многих людей приобретение транспортного средства з...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми