Транспорт та авто Автор: admin Друкувати Коментарів: 1

Міністрів пересадять на українські автівки

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Міністр, автомобіль

  7014_1.jpgКабінет Міністрів готує рішення, згідно з яким при виконанні державного замовлення на відомчі авто пріоритет віддаватиметься українському автопрому.

  Про це в ефірі програми "Досвід" на "Першому Національному" телеканалі заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

  "Я вам більше скажу: зараз готується рішення, яке буде прийнято на Кабінеті Міністрів, про те, що при виконанні державного замовлення, будь-то швидка допомога або службові автомобілі для якихось відомств, пріоритет буде віддаватися автомобілям, які вироблені в Україні", - зазначив міністр.

  У зв'язку з цим, за його словами, падіння виробництва українського автопрому - рекордне у світі.

  "Давайте візьмемо факти: наш автопром виробляв у 2008 році 401 тисячі автомобілів, зараз він виробляє 69,6 тисячі, падіння на 79%, такого падіння автопрому немає ні в одній країні", - наголосив Прасолов.

  "Тепер візьмемо завантаженість наших заводів, вони завантажені на 20%, скільки людей втратили роботу за цей час. Це важливий момент, тому що зайнятість населення має дуже серйозне значення для нашого міністерства: працювало 49 тисяч осіб у 2008 році, зараз працює 20 тисяч людей", - додав чиновник.

  На його думку, введення спецмита на імпортні авто стимулює зростання виробництва вітчизняних автомобілів, приплив іноземних інвестицій в український автопром, збільшить кількість робочих місць на його підприємствах.

  Нагадаємо, що раніше Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі (МКМТ) опублікувала своє рішення ввести спецмито на нові імпортні машини.

  Вона становитиме 6,46% на автомобілі з двигуном від 1 до 1,5 літрів і 12,95% для автомобілів з двигуном від 1,5 до 2,2 літрів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...

Коментарі


 • Не может быть Азиров на жопорожце, Арбузов на славуте и Табачник на мопеде "верховина" - я хачу на это посмотреть.

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми