Влада та політики, Інтерв'ю Автор: RomanK Друкувати

Економіст: Кабмін реформує економіку оббираючи бідних

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Кабмін, Олександр Охріменко

  Уряд зменшує держвидатки за рахунок бідних, а не за рахунок заможних.


  6399_img_0077_0_0_640.jpg (215.22 Kb)

  Таку позицію озвучив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

  "Те, що хочуть запровадити адресну допомогу пенсіонерам - це правильне рішення. Пенсіонери будуть отримувати певну суму на проїзд і самі нею розпоряджатися - їхати їм сьогодні кудись або хліба купити, це їх справа. А поки пільги для всіх, то гроші з бюджету йдуть незрозуміло куди", - прокоментував нововведення він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні продовжується тренд на іноземців

  На його переконаня, підхід до реформ є ірраціональним, ослькіи не врахую низку негативних аспектів, які зведуть нанівець мабутьпозитивні намагання міністрів.

  "Те, що стосується безкоштовної медицини в принципі розумне рішення, але боюся, що виконання буде поганим. На зміну безкоштовної медицини повинна прийти страхова медицина. Те що пропонує новий міністр - в корені не вірно. Він пропонує ввести якийсь державний страховий фонд. Це ви прийдете до лікаря на прийом, він ваш номер страхового поліса запише, але йому від нього особисто грошей ніяких не прийде. Тому він все одно буде просити з вас подарунок. Не можна державу підпускати до страхової медицини - це відразу означає корупцію. Тільки приватний бізнес. Що стосується урізання персональних пенсій чиновників вищої ланки, прокурорам - вірно. Але вони хочуть заморозити мінімальну зарплату, заморозити індексацію пенсій. Всі ці нововведення - спрощення і скорочення - завжди пропонує МВФ всім країнам. І в жодній країні ці експерименти ні до чого доброго не привели. І Мексика і Бразилія це проходили. Такі заходи створюють соціальну напруженість у товаристві, і ще більше падає споживча здатність людей, а значить погіршується і економіка країн. Єдиний вихід для країни - відхід у тіньову економіку. На жаль, це так. 2015 рік буде ще важче ніж 2014, але українці вже звикли жити в умовах кризи, тепер вони перестануть ще й сподіватися на новий уряд", - резюмував президент Українського аналітичного центру.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми