Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Українці висловили свою думку щодо багатих політиків - опитування

 • Джерело: zn.ua.  → Ключові теги: політика, гроші

  Українці не проти багатства і швидше вважають, що соромно бути бідним. Однак частина респондентів впевнені, що гроші заважають політикам.

  3362_26bfabd7de94099cc09c98ddee6055.jpg (18.5 Kb)


  Кожен третій українець вважає, що мільярди заважають політикам.

  Половина українців (52%) згодні з тим, що багаті люди можуть бути успішними та ефективними політиками, третина (33%) мають протилежну думку, 16% – не визначилися, свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”.

  Переважна більшість опитаних (72%) вважають, що багатим бути не соромно. Половина опитаних українців (54%) вважають, що бідним бути не соромно, одночасно третина (31%) вважають навпаки. 40% опитаних хотіли б, щоб їх вважали багатою людиною, одночасно стільки ж (41%) – не хотіли б, 19% – не визначилися.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економіка Україні зросла вперше з часів Януковича

  Українцям найбільш комфортно спілкуватися з людьми приблизно однакового достатку (92%), трохи менш комфортно з людьми нижчого достатку (84%), найменш комфортно з людьми вищого достатку (65%).

  Опитування Соціологічної групи “Рейтинг” проводилося 9-19 лютого 2017 року серед 2000 респондентів методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми