Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Українці висловили свою думку щодо багатих політиків - опитування

 • Джерело: zn.ua.  → Ключові теги: політика, гроші

  Українці не проти багатства і швидше вважають, що соромно бути бідним. Однак частина респондентів впевнені, що гроші заважають політикам.

  3362_26bfabd7de94099cc09c98ddee6055.jpg (18.5 Kb)


  Кожен третій українець вважає, що мільярди заважають політикам.

  Половина українців (52%) згодні з тим, що багаті люди можуть бути успішними та ефективними політиками, третина (33%) мають протилежну думку, 16% – не визначилися, свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”.

  Переважна більшість опитаних (72%) вважають, що багатим бути не соромно. Половина опитаних українців (54%) вважають, що бідним бути не соромно, одночасно третина (31%) вважають навпаки. 40% опитаних хотіли б, щоб їх вважали багатою людиною, одночасно стільки ж (41%) – не хотіли б, 19% – не визначилися.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економіка Україні зросла вперше з часів Януковича

  Українцям найбільш комфортно спілкуватися з людьми приблизно однакового достатку (92%), трохи менш комфортно з людьми нижчого достатку (84%), найменш комфортно з людьми вищого достатку (65%).

  Опитування Соціологічної групи “Рейтинг” проводилося 9-19 лютого 2017 року серед 2000 респондентів методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Названо головну Названо головну "родзинку" нового Android 8.1
Аndroid 8.1 Oreo буде більш ефективно виявляти додатки, що негативно впливають на автономність пристрою. Згідно з інформацією, отриманою журналістами ...
Браузер Chrome отримає нову блокуючу функцію Браузер Chrome отримає нову блокуючу функцію
Компанія Google має намір додати в свій браузер Chrome функцію блокування настирливих небажаних перенаправлень на сторінках сайтів. Йдеться про ситуац...
Apple втратив лідерство: рейтинг смартфонів на світовому ринку Apple втратив лідерство: рейтинг смартфонів на світовому ринку
У п'ятірці компаній-виробників смартфонів з постачання опинилися одразу три китайські компанії.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми