Влада та політики, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

МВФ змусив Україну провести "бухгалтерську реформу"

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: МВФ, реформи

  Вимоги Фонду потрібно виконати до кінця липня цього року.

  2170_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Згідно з меморандумом з Міжнародним валютним фондом (МВФ), в Україні передбачено реформування сфери аудиту та бухгалтерського обліку. Про це повідомили в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку.

  "Пунктом 16 меморандуму передбачено реформування сфери аудиту та бухгалтерського обліку з метою поліпшення функціонування фінансових ринків, підвищення прозорості та якості розкриття інформації емітентами, а також скорочення масштабів корупції і шахрайства", – повідомили у відомстві.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Осучаснення" пенсій: кому зменшать, а кому збільшать виплати

  Так, Верховна Рада повинна прийняти новий закон про аудиторську діяльність і переглянути існуючий закон про бухгалтерський облік.

  "Нагляд за аудиторською професією повинен відповідати директивам ЄС про бухгалтерський облік, в тому числі повинна бути передбачена можливість з боку НБУ і НКЦБФР встановлювати прозорим чином додаткові стандарти для аудиторів банків та інших регульованих організацій (професійних учасників ринку та емітентів). Термін виконання цього завдання – до кінця липня 2017 року", – зазначили у відомстві.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми