Влада та політики, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

МВФ змусив Україну провести "бухгалтерську реформу"

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: МВФ, реформи

  Вимоги Фонду потрібно виконати до кінця липня цього року.

  2170_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  Згідно з меморандумом з Міжнародним валютним фондом (МВФ), в Україні передбачено реформування сфери аудиту та бухгалтерського обліку. Про це повідомили в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку.

  "Пунктом 16 меморандуму передбачено реформування сфери аудиту та бухгалтерського обліку з метою поліпшення функціонування фінансових ринків, підвищення прозорості та якості розкриття інформації емітентами, а також скорочення масштабів корупції і шахрайства", – повідомили у відомстві.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Осучаснення" пенсій: кому зменшать, а кому збільшать виплати

  Так, Верховна Рада повинна прийняти новий закон про аудиторську діяльність і переглянути існуючий закон про бухгалтерський облік.

  "Нагляд за аудиторською професією повинен відповідати директивам ЄС про бухгалтерський облік, в тому числі повинна бути передбачена можливість з боку НБУ і НКЦБФР встановлювати прозорим чином додаткові стандарти для аудиторів банків та інших регульованих організацій (професійних учасників ринку та емітентів). Термін виконання цього завдання – до кінця липня 2017 року", – зазначили у відомстві.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми