Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Лукашенко хоче знову здивувати бізнес

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Білорусь, Лукашенко

  Найближчим часом в Білорусі будуть прийняті кардинальні рішення по розкріпаченню бізнесу.

  83_aafa7e7f121b63eaaf559bab5a666.jpg (64.74 Kb)

  Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко під час спілкування з трудовим колективом ВАТ “Речицадрев”.

  “Найближчим часом ми приймемо революційні рішення з підприємництва, бізнесу – по розкріпаченню бізнесу (і такого великого, як на “Речицадреві”, і маленького, і індивідуальних підприємців), – підкреслив глава держави. – Прийшов – заяву залишив, що хочеш займатися цією справою, в податковій зареєструвався і пішов працювати. Пожежники, санстанція – все буде скорочено до мінімуму”.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Графік роботи банків у святкові дні

  При цьому головним для керівника будь-якого рангу залишиться відповідальність за людей в колективі, за їхні життя. Тобто умови ведення бізнесу будуть лібералізовані, але поряд зі зниженням різного роду вимог відповідальність за життя людей залишиться в пріоритеті. Олександр Лукашенко зазначив, що найближчим часом відповідний нормативно-правовий акт, що стосується підприємницької діяльності, ляже йому на стіл.

  “Ми повністю розкріпачимо бізнес-ініціативу – йдіть займайтеся справою, заробляйте. Ми створили для цього умови. А що не створили – створимо найближчим часом”, – заявив глава держави.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми