Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Лукашенко хоче знову здивувати бізнес

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Білорусь, Лукашенко

  Найближчим часом в Білорусі будуть прийняті кардинальні рішення по розкріпаченню бізнесу.

  83_aafa7e7f121b63eaaf559bab5a666.jpg (64.74 Kb)

  Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко під час спілкування з трудовим колективом ВАТ “Речицадрев”.

  “Найближчим часом ми приймемо революційні рішення з підприємництва, бізнесу – по розкріпаченню бізнесу (і такого великого, як на “Речицадреві”, і маленького, і індивідуальних підприємців), – підкреслив глава держави. – Прийшов – заяву залишив, що хочеш займатися цією справою, в податковій зареєструвався і пішов працювати. Пожежники, санстанція – все буде скорочено до мінімуму”.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Графік роботи банків у святкові дні

  При цьому головним для керівника будь-якого рангу залишиться відповідальність за людей в колективі, за їхні життя. Тобто умови ведення бізнесу будуть лібералізовані, але поряд зі зниженням різного роду вимог відповідальність за життя людей залишиться в пріоритеті. Олександр Лукашенко зазначив, що найближчим часом відповідний нормативно-правовий акт, що стосується підприємницької діяльності, ляже йому на стіл.

  “Ми повністю розкріпачимо бізнес-ініціативу – йдіть займайтеся справою, заробляйте. Ми створили для цього умови. А що не створили – створимо найближчим часом”, – заявив глава держави.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми