Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

"Націоналізація" в терористичних республікам зазнала провалу

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: ДНР

  Луганський журналіст Сергій Скадинський, який побував у полоні бойовиків, але знову повернувся в окуповане місто, розповів про роботу підприємств та заводів "ЛНР".

  0402_dnr_rossiya_flagi.jpg (53. Kb)

  Він дав інтерв'ю російському виданню Украина.ру, у якому порівняв ці підприємства з напівтрупом.

  "Ізоляція, невизначений правовий статус - як в цих умовах можуть нормально працювати великі підприємства? Ніяк", - зазначив Скадинський.

  Він навів у приклад вагонобудівний завод у Кадіївці (Стаханові).

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ухвалено новий закон про обіг валюти "Про валюту"

  "Сировина, метал був український, вагони йшли на Росію. Тепер вони не можуть ані сировину завезти, ані готову продукцію вивезти. Така ж ситуація скрізь практично. Працює тільки те, що рентабельно, незважаючи на складну ситуацію і те, що працює на внутрішній ринок. Невеликі заводи, що випускають ліквідний товар, працюють. Вугілля - це взагалі окрема тема, там є ринок збуту і є стабільний попит. Але там все непрозоро і закрито від сторонніх", - розповів Скадинський.

  Він зазначив, що "націоналізація" за фактом нічого не вирішила.

  "Взагалі, на мій погляд, робота здебільшого промислових підприємств Донбасу не буде відновлена ​​ніколи. Це просто економічно невиправдано. Простіше нові заводи десь побудувати, ніж оживляти напівтруп. Те, що не встигли угробити за роки української незалежності, добили війна і блокада. Дрібний і середній бізнес, звичайно, намагається якось виживати", - сказав Скадинський.

  Також він розповів, що російські товари на окуповану Луганщину потрапляють, але російські ринки для товарів "ЛНР" фактично закриті.

  Нагадаємо, у 2014 роц Сакадинскій разом з дружиною більше 5 місяців перебував в полоні у бойовиків "ЛНР" з бандформування "Бетмен". Він був звільнений на початку січня 2015 року і деякий час жив у Києві, але не знайшов себе у столиці і згодом знову повернувся в Луганськ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми