Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

"Націоналізація" в терористичних республікам зазнала провалу

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: ДНР

  Луганський журналіст Сергій Скадинський, який побував у полоні бойовиків, але знову повернувся в окуповане місто, розповів про роботу підприємств та заводів "ЛНР".

  0402_dnr_rossiya_flagi.jpg (53. Kb)


  Він дав інтерв'ю російському виданню Украина.ру, у якому порівняв ці підприємства з напівтрупом.

  "Ізоляція, невизначений правовий статус - як в цих умовах можуть нормально працювати великі підприємства? Ніяк", - зазначив Скадинський.

  Він навів у приклад вагонобудівний завод у Кадіївці (Стаханові).

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ухвалено новий закон про обіг валюти "Про валюту"

  "Сировина, метал був український, вагони йшли на Росію. Тепер вони не можуть ані сировину завезти, ані готову продукцію вивезти. Така ж ситуація скрізь практично. Працює тільки те, що рентабельно, незважаючи на складну ситуацію і те, що працює на внутрішній ринок. Невеликі заводи, що випускають ліквідний товар, працюють. Вугілля - це взагалі окрема тема, там є ринок збуту і є стабільний попит. Але там все непрозоро і закрито від сторонніх", - розповів Скадинський.

  Він зазначив, що "націоналізація" за фактом нічого не вирішила.

  "Взагалі, на мій погляд, робота здебільшого промислових підприємств Донбасу не буде відновлена ​​ніколи. Це просто економічно невиправдано. Простіше нові заводи десь побудувати, ніж оживляти напівтруп. Те, що не встигли угробити за роки української незалежності, добили війна і блокада. Дрібний і середній бізнес, звичайно, намагається якось виживати", - сказав Скадинський.

  Також він розповів, що російські товари на окуповану Луганщину потрапляють, але російські ринки для товарів "ЛНР" фактично закриті.

  Нагадаємо, у 2014 роц Сакадинскій разом з дружиною більше 5 місяців перебував в полоні у бойовиків "ЛНР" з бандформування "Бетмен". Він був звільнений на початку січня 2015 року і деякий час жив у Києві, але не знайшов себе у столиці і згодом знову повернувся в Луганськ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми